to moje akwa, prezentacja powinna byc jakos za chwile na serwisie :)
co do zmian, to dodalem jeden duzy kamul, teraz go widac, bo jest jasnozielony. potrzebny byl, bo jeden rdzawy zajal 2/3 akwarium, a tak podzielilem mu terytorium i juz jest dobrze, dodalo to tez przestrzeni w tym plaskim akwa, choc jak zwykle na fotach tego nie widac.. ;)
sprzet bez zmian, a obsada to:
4 saulosi, 5 dzawych, 3 chewery i 5 estherae OB morph. 2 ostatnie sa na razie male, wiec jest spokoj w akwa, jak dorosna to albo nowe akwa, albo wylot jakiegos gatunku...