Skocz do zawartości

RAI3

Użytkownik
  • Postów

    386
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RAI3

  1. RAI3

    Solar Engine + Tasma led

    chyba to jest to czego Ci trzeba z podkreśleniem 1 słowa
  2. RAI3

    Solar Engine + Tasma led

    "Do każdego odbiornika innego niż żarówka lub halogen na 230V musisz posiadać specjalny transformator / zasilacz elektroniczy z możliwością ściemniania ściemniaczem triakowym (leading edge dimmer). " tekst ze strony którą podałeś. Rozumiem ze to dodatkowe ustrojstwo poza mean well który masz. pozdro
  3. Witam w gronie posiadaczy mdoki 6 młodych sztuk ze Słowacji
  4. Włączyć filtr i czekać...a potem czekać i następnie czekać , jak dobrz epójdzie po 2 dniach bedzie dobrze jak nie to trochę dłużej
  5. a nie ma problemy z montażem ? Tzn nasypanie i włożenie rury nie wchodzi w gre trzeba chyba raczej "zatopić "rure i obsypać kulkami . po jakimczasie wymagał czyszczenia ?
  6. Witam, chciałem ruszyć dawno nieodwiedzany temat wkładów Azoo , o czym było na początku zanim dyskusja zeszła na psy tzn na korpusy i ich pojemność . Więc po tym czasie jak się sprawdza złoże ? jakieś obserwacje , spostrzeżenia ?
  7. RAI3

    Fuljer sk 11.10

    hehe zastanowie sie jak bedzie miejsce
  8. RAI3

    Fuljer sk 11.10

    termin jak w temacie jeśli jest ktoś chętny na wyjazd na zakupy pisać na PW. Pozdro
  9. RAI3

    Zakup grupowy O.S.I.

    no i sprawa się rypła . po połowie to ze ścinków nic nie zostanie .
  10. RAI3

    Zakup grupowy O.S.I.

    trochę mało i więcej by wyszło za przesyłke, Chyba że jeszcze się troche uzbiera ze "zrzutek " ,ale dziekuje za chęci. Pozdrawiam
  11. RAI3

    Samiec Auratusa

    100% samica
  12. RAI3

    Kilka pytań laika

    Uparles sie na pyszczaki i to na max . Z saulosi tragedii nie bedzie , ale mimo wszystko pomysl o " rozbudowie" zbornika i to jak najszybciej prz takim parciu na malawi pozdrawiam i zycze powodzenia
  13. Niestety to jest problem "fbf na piasku" ze w przypadku braku pradu rozruszanie go od nowa graniczy z cudem :-) , czy najwydajniejszy ? Nie wiem ,ale podobno sie sprawdza dopoki wszystko gra. Tak przeplyw nie moze byc za duzy .
  14. RAI3

    Zakup grupowy O.S.I.

    Szkoda ze za pozno dotarlem do tematu . Trudno moze nastepnym razem sie zalapie. Pozdrawiam
  15. RAI3

    Kilka pytań laika

    Prawda jest taka ze niestety ike by to akwa nie mialo i tak po pewnym czasie bedzie za male, jesli nie dla pysiow to dla wlasciciela z pewnosia. No coz taka natura ludzka . Zawsze chce sie wiecej. Przesiadka na 112 nie ma sensu jesli juz w ogole jednak pysie to minimum 240. PS . Socolofi owszem , ale wydaje mi sie ze na jednym ze zdjec widzialem nie yellowa a red reda. Pozdrawiam
  16. RAI3

    Samiec Auratusa

    Zgadzam sie z przedmòwcami , wyglada z opisu na to ze to rzeczywiscie dominujaca samica .., choc patrzac na zdjecie mozna miec mieszane odczucia jednak wydaje mi sie ze ten zolty kolor na pletwach na dole przemawia za samica. Przewaznie sa bardziej bure niz brazowe ale coz co ryba to ryba
  17. Zobaczymy jak się to wszystko potoczy ....
  18. jak dla mnie należałoby wciąć silikon cały + nałożenie nowego nie tylko od "góry". Najlepiej całą szybę z "dziurą". inne działania tylko doraźnie.
  19. Witam, Swoją przygodę z pyszczakami zacząłem dawno, dawno temu poczynając od 1 akwa a na hodowli zarobkowej kończąc. Przez ostatnie 5 może 6 lat miałem trochę przerwy z przyczyn różnych , ale dość lenistwa.... Akwa 200x60x50 tło w przygotowaniu -cx5 styropian palony( wersja nieostateczna:)) ) , kamienie- jak wcześniej , filtracja narurowa 3 korpusy+fbf - a tam cud miód malina Azoo activ filter 4in1( gdzieś ktoś już to testuje na forum ) , piasek z piaskownicy .
  20. RAI3

    Co to za pyszczek

    a może M . greshekei ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.