Witam, woda w beczce po tygodniu ma ph 8,5.Zostawiłem jeden moduł bez namoczenia i po tygodniu widoczne są małe pęknięcia, natomiast kamyki z wody są ciemniejsze i z nimi wszystko ok. Zdjęcie słabe, przedstawia moduł 30cm,17cm w realu wyszły super.
Moja parka Scieanochromisów jest spokojna, rozmnaża się często młode uzyskałem już z pierwszego tarła. Pływają z non-mbuna, zbiornik 200cm.Podam odmiany Scieanochromis fryeri:
Cape Maclear
Chewere
Chiofu Bay
Chizumulu ls
Iceberg
Likoma ls
Chuanga
Lumbaulu
Lundu
Lupingu
Maguana
Maleris ls
Mbenji ls
Ntekete
Tajwan Reef
Ob.
Pozdrawiam
--
Erwin Schraml w Magazynie Aqua z 1999r opisuje że O.lithobates żywi się bezkręgowcami wygrzebanymi z podłoża,inni twierdzą że są to roślinożercy.O tym że zjada odchody innych ryb opisuje Ad Konings. To co one jedzą ?
Bywałem w wielu sklepach zoologicznych w pomorskim, ogólnie lipa. Zawitałem do Starogardu Gd. na ul Parkową ,faktycznie spory wybór pyszczaków , ciekawy sklepik .Byłem też zoo Galeria Kociewska