Skocz do zawartości

piotriola

Użytkownik
  • Postów

    2 355
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotriola

  1. Mile widziane dobre porady, dzięki Sir yaro i Lufu555
  2. Stał na półce tydzień, zrobił się biały. Trzeba moduły 24 godziny po wyjęciu z formy moczyć.
  3. Witam, woda w beczce po tygodniu ma ph 8,5.Zostawiłem jeden moduł bez namoczenia i po tygodniu widoczne są małe pęknięcia, natomiast kamyki z wody są ciemniejsze i z nimi wszystko ok. Zdjęcie słabe, przedstawia moduł 30cm,17cm w realu wyszły super.
  4. piotriola

    tombud tank 450l[b]

    Tło super :)
  5. Moja parka Scieanochromisów jest spokojna, rozmnaża się często młode uzyskałem już z pierwszego tarła. Pływają z non-mbuna, zbiornik 200cm.Podam odmiany Scieanochromis fryeri: Cape Maclear Chewere Chiofu Bay Chizumulu ls Iceberg Likoma ls Chuanga Lumbaulu Lundu Lupingu Maguana Maleris ls Mbenji ls Ntekete Tajwan Reef Ob. Pozdrawiam --
  6. Witam , jest też ruszt do akwarium.
  7. Tak cx 5. Ph wzrasta
  8. Skały(4szt)umieściłem w 30l beczce i zalałem je wodą ph 7.5 ,po 48 godzinach woda ma ph 8.5.Dam znać po tygodniu.
  9. Dzięki za cenne porady. Człowiek całe życie się uczy i głupim umiera.
  10. Co? Silikon nanosiłem trzy razy. Z jednego litra wyszedł 1 głaz i 2 mniejsze 20 cm, mniejsze zrobiłem z tego co mi zostawało z głaza
  11. Zrobiłem formy z tańszego silikonu, wyszły ok. Cena 75 za litr.
  12. Widziałem na allegro 3059889647
  13. Witaj, czekamy na fotki
  14. Erwin Schraml w Magazynie Aqua z 1999r opisuje że O.lithobates żywi się bezkręgowcami wygrzebanymi z podłoża,inni twierdzą że są to roślinożercy.O tym że zjada odchody innych ryb opisuje Ad Konings. To co one jedzą ?
  15. Sir Jaro-po kamienie zapraszam Orłowo molo w stronę Gdyni. Mały spacerek nad morzem jest tego sporo. Samochodem dojedziesz nad samą plażę
  16. W moim akwarium O.lithobates wciąga wszystko, za wyjątkiem odchodów. Dla narybku polecam Tetra Min.
  17. Witam, super pomysł. Ile potrzeba silikonu na ten kamień?
  18. piotriola

    Pierwsze tarło

    Wypuści młode za około 20 dni
  19. Witamy, ładne fotki;)
  20. Bywałem w wielu sklepach zoologicznych w pomorskim, ogólnie lipa. Zawitałem do Starogardu Gd. na ul Parkową ,faktycznie spory wybór pyszczaków , ciekawy sklepik .Byłem też zoo Galeria Kociewska
  21. Z fotkami to mam problem .Zdjęcie filtra, tła ze styropianu coś widać
  22. Witamy na forum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.