Witam.
Wpadłem na super pomysł,a mianowicie.
Moglibyśmy sprzedawać kalendarze z zdjęciami pyszczaków,oczywiście na kalendarzu byłaby reklama Klubu Malawi.
Rozmawiałem z kolegą który jest informatykiem graficznym i da się takie coś dosyć nie drogo zrobić.Załóżmy że będzie sprzedawane po ok 30zł/szt i troche ludzi kupi to będą pieniądze na domene
Co wy o tym myślicie :?: