Skocz do zawartości

Skalarowski

Użytkownik
  • Postów

    174
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skalarowski

  1. Właśnie to jest największy błąd - kupić bez czytania i przywiązać się do rybek...
  2. No jasne sklepmalawi
  3. Niema innego sposobu?? Jest,oddaj venustusa kup duuuuuże akwa i dodaj rybek z wszystkich gatunków aby były fajne haremiki
  4. Nie rozumiesz po polsku podaj nam więcej informacji,bo inaczej ci nie pomożemy....
  5. Może napiszesz coś więcej,jakie akwa jaka obsada itd.
  6. Hey Właśnie przed chwilą zobaczyłem że moje borleyi'e sie rozmnożyły Samiec ma ok 10cm a samiczka 6-7cm mam nadzieje że donosi. Samica ma ładnie wypachany pysk. Rozpiera mnie taka radość i duma
  7. Skalarowski

    Filmy

    Były już takie tematy......
  8. No a gdyby tak zrobić aby na tym nic nie zarabiać ale nie tracić ? była by to w pewnym sęsie jakby reklama klubu za darmo....
  9. Skalarowski

    Zdjęcia pysi

    Oj tak..... bardzo trudno,czasami nawet da się tak przez to załamać że chce się coś rozwalić
  10. Ja myślę że właśnie taka rekalama może być większa od tych wszystkich koszulek,kubków itd.
  11. Witam. Wpadłem na super pomysł,a mianowicie. Moglibyśmy sprzedawać kalendarze z zdjęciami pyszczaków,oczywiście na kalendarzu byłaby reklama Klubu Malawi. Rozmawiałem z kolegą który jest informatykiem graficznym i da się takie coś dosyć nie drogo zrobić.Załóżmy że będzie sprzedawane po ok 30zł/szt i troche ludzi kupi to będą pieniądze na domene Co wy o tym myślicie :?:
  12. Akurat przy msobo to jast tak najczęściej że samce się często wybijają same.... i też polecam na altarke,zawsze tak łowie
  13. No to świetnie,czekamy tylko na fotki rybci :!:
  14. Ja bym się zdecydował albo na maingano albo socolofi
  15. Skalarowski

    Świetny zestaw

    112L ale zalane do 3/4 minus jeszcze żwirek,a te rośliny pysie pewnie straciły instynkt
  16. Jeśli masz venustusa to masz o 2 razy mniejszy zbiornik niż musi mieć ! przecież w takim małym akwa 160L można trzymać max 2 łagodne gatunki,więc jest wyjaśnione dlaczego goni inne ryby i zabrał połowe akwa.Fotki daj do galerii
  17. A jakiej wielkości akwa ? można by było zmienić dekoracje...
  18. Dobra,dobra 997 nadal nie napisałeś jakie są wymiary akwa. Rdzawych bym nie polecał do tak małego akwa a jak już to tylko 1 samiec
  19. Jeżeli akwa ma minimum 80cm to możesz trzymać 1 gatunek : saulosi lub yellowki
  20. www.malawi.pl
  21. Skalarowski

    Co z malymi?

    Kurde gdzieś czytałem taki debi..y artykuł o tym że można trzymać pysie z papuzimi lecz nie umie tego znaleść - tak samo widziałem w oceanarium katowickim chyba 1000L akwa z pyszczakami mbuna i nie mbuna i pływało tam dosyć dużo papuzich.Lecz tak nie można robić :!:
  22. Lub znane połączenie saulosi,yellow,rdzawe
  23. Daj zdjęcia,będzie łatwiej to określić.
  24. To są chyba młode rybki
  25. A może sam zrobisz karmnik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.