No myślę że będzie dobra ponieważ znam osobe która ma takie samo akwarium,taką samą filtracje (tetre ex 700,fluval 4plus) wprawie taką samą obsade i jeszcze nie słyszałem aby było coś źle
Długo zastanawaiłem sie czy nie dać tego do żywienia lub chrób ale zdecydowałem się napisać to tu.Więc tak wczoraj dawałem moim pysią sałate no i jadły,jadły wszystko ok.Teraz podchodze do akwa a 1 pysiowi poprostu wychodzi duży cały kawał sałaty z odbytu :!: wczoraj kilka razy zdażało się że sałata dosyć duże kawałki były zwinięte w bardzo małe kawałki i rybki ją bezproblemowa połykały,ten pyś ma ok 5cm.Czy to możliwe że się to nie strawiło i teraz "sra" 3-4cm kawałkiem sałaty ?.Musze napisać że napewno wychodzi mu to z odbytu ! a wątpie aby to się jakoś do niego przyczepiło.Pozatym dzis rano przesiedziałem ok pół godziny przy akwa i nie widziałem ani razu plątającej sie sałaty bo pysie już wczoraj wszystko zjadły.
Ja moge spróbować,lecz nie posiadam dużego doświadczenia(oczywiście w pisaniu atrykułów),napisałem tylko 1 artykuł do NA.Więc nie wiem czy uda mi się dobrze napisać taki artykuł.
Z tego co ja wiem to ta afra którą masz (ta odmiana) jest nazywana pulpican :!: więc kupuj pulpicany,lub poprostu "afry" ta odmiana jest najczęściej spotykana w sklepach.Tak jak pisałem uważam że to jest to samo ale jeśli ktoś wie lepiej to niech sie wypowie....
Pozatym afry mają wiele odmian takich jak cobwe,likoma i myślę że pulpican to właśnie odmiana tej afry.
http://www.allegro.pl/item139884906_sup ... _50_l.html to już jest szczyt wszystkiego :!:
Albo to http://www.allegro.pl/item138306735_akw ... letne.html
Samce są troche większe mocniej ubarwione,można poznać przy tarle i po zachowaniu lecz czytałem o sprawdzonej metodzie że wkładasz coś do akwa np siatkie do wyławiania rybek to samce będą się najmniej bać i atakować