Skocz do zawartości

marek_z_81

Zarząd Klubu
  • Postów

    6 225
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek_z_81

  1. marek_z_81

    Dainichi

    Dzwoniłem - nie ma:(. Jeżeli będzie to na stronie się pojawi.
  2. marek_z_81

    Dainichi

    Dostawa będzie w marcu ale cen gość nie powie bo to zależy od kursu dolara w ten czas.
  3. marek_z_81

    Dainichi

    Z ciekawości zadzwoniłem do Aquapet i faktycznie mają końcówki ale po dostawie nie_ma problemu z zakupem pokarmów.
  4. marek_z_81

    Dainichi

    Aquapet to jeden z niewielu importerów pokarmów tej firmy. http://www.aquapet.pl/index.html http://www.dainichi.pl/index.html i tu ale chyba aktualnie nie mają: http://www.rybarium.pl/sklep/akwarystyka-slodkowodna-pokarmy-1126/1.htm to w ogóle fajna strona.
  5. Może wystrzegać to trochę za mocno powiedziane. Gąbka będzie ci zaciągać syf całą swą pow. a moduł od dołu przez wloty.
  6. marek_z_81

    gatunek pyszczaka

    Labidochromis Hongi? To chyba coś innego.
  7. Wiesz jak to w zoologicznym mogła nie pokazać pełni swoich barw lub nawet nie była wybarwiona.
  8. A może to Cynotilapia sp. mbamba Luwino http://malawicichlids.sstore.pl/user/images/cynotilapia_luwino_1-1-2-1.jpg
  9. Można taniej ale źródło nieznane: http://allegro.pl/malawi-labidochromis-hongi-red-top-wysylka-i2048110613.html
  10. 36 pysiów + to
  11. 1mm nie będzie wpływał na dodatkowe naprężenia. Jak makok napisał czyli podkładu nie było po 5cm.
  12. Może wystawać - kwestia estetyki. Parę mm w tę czy w tę nie robi różnicy.
  13. Np: http://allegro.pl/gabka-do-filtra-aquael-turbo-1100-wroclaw-i2041206006.html albo w komplecie: http://allegro.pl/aquael-turbo-filter-1000-150-250l-ceramika-gabka-i2037563987.html
  14. Kubełek niech służy jako biolog a za mechanika posłuży głowica+gąbka. Jak dobrze ustawisz cyrkulację to na dnie kupska nie będą zalegały. Ja bym brał 1000l/h przepływ zawsze da się zmniejszyć.
  15. Jak dla mnie 500l/h to trochę za słaby, przy naszym biotopie nadfiltracja wskazana.
  16. Ostatnio modny wśród akwarystów http://allegro.pl/pompa-circulator-1000-aquael-do-akwarium-150l-250l-i2031556886.html lub mocniejszy bo przepływ można regulować.
  17. Raczej mało ludzi posiada ten filtr (tak myślę), może jak każdy kubełek wystarczy porządnie odpowietrzyć.
  18. Nie ma co ćwiczyć kup trochę większy od szyby arkusz, przyklej a wystające skrawki obetnij nożykiem do tapet, pęcherze (jak będą) przebij, wyciśnij powietrze i po sprawie.
  19. Z tym tłem to tylko zabawa żeby je przykleić na szybę (ja kładłem na posmarowanej szybie olejem), IMHO jeżeli tło ma być jednolitej barwy to tylko folia samoprzylepna ORACAL, 3M i wiele innych. (najtaniej)
  20. Litraż jak na kotnik by mógł być ale na pewno w tym małym akwa masz inne parametry wody niż w tym 140l
  21. Faktycznie, bawiąc się trochę tym calc doszedłem do takiego wniosku: http://img193.imageshack.us/img193/6594/59899825.jpg
  22. makok widziałeś może to [ame] [/ame] może się przyda w twoim projekcie? -- Co do obliczeń to może takie coś się przyda: trochę prymitywny programik ale skuteczny: http://chomikuj.pl/lukash.kars/akwa/akwacalc,5200857.exe
  23. Pewnie dostał łomot, jakaś fotka by się przydała.
  24. Dotarła i paczka z O.S.I. Spirulina pellets / granulat (porządnie odsypana porcja)-dziękuję. Ryby przepadają za tym pokarmem, według rad pani Moniki namaczam granulki bo nieznacznie puchną http://img220.imageshack.us/img220/5033/img3742k.jpg i faktycznie pokarm nie śmierdzi tak intensywnie jak inne pokarmy. Gdy mi się pokarmy pokończą to na pewno się zaopatrzę w TAN-MAL w płatki i granulki. Jeszcze raz dziękuję pani Moniko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.