Skocz do zawartości

marek_z_81

Zarząd Klubu
  • Postów

    6 225
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek_z_81

  1. Warto zapytać czy sam kleiłeś? ------------------------------- Ups, dopiero doczytałem że akwarium masz zamawiane.
  2. Można piach wypłukać w wodzie z akwa.
  3. Jeżeli mu się nie wylęgały należało je odłowić po jakimś czasie znowu je wsadzić do wody, ponoć za 2 lub 3 razem w wodzie się wylęgają.
  4. Ten jest wiele tańszy a mierzy 2 parametry.
  5. Czytałem dlatego pytam.
  6. Nie wiem czy dostaniesz duże bo zbyt krótko żyją. Cena nie jest jakaś kosmiczna, można spróbować. Dla pewności można zainwestować w to: http://allegro.pl/triops-start-kosmos-przekopnice-eksperymenty-i1984393300.html tu jaja są na pewno
  7. Użyłem polecanej karty (naprawdę najlepszy czyścik świata) Mam pyt. co do twojego akwarium: Nie wyskakują ci bokiem ryby, albo na co dzień jest akwa przykryte?
  8. Spytałem z czystej ciekawości ale chyba nikt nie próbował tego hodować bo cisza w temacie. Daj znać o rezultatach hodowli.
  9. Na środku nie, lepiej niech zostanie tam gdzie jest, albo zamiana z prawą stroną tam gdzie mniej światła pada.
  10. marek_z_81

    Jaki inny pokarm

    Niezły mix, http://forum.klub-malawi.pl/faq.php?faq=faq_malawi#faq_d Jedzą bo nie mają nic innego, przydałoby się urozmaicenie ale to w linku powyżej.
  11. Jak ci nie zależy na młodych to ją wpuść niech natura zadecyduje o dalszych losach narybku.
  12. w ten czas to były moje początki i nie miałem jeszcze pojęcia o jakiś testach. Popełniało się wiele błędów zanim tutaj trafiłem. Ale dobrze wyszło bo to może być kolejna przyczyna ocierania się ryb, chociaż o złych parametrach już pisałeś.
  13. Ja kiedyś napowietrzałem akwarim drobniutkimi bąbelkami, te przylkejały się do ryb (wyglądało to jak jakieś chorubsko), ryby bez przerwy się ocierały żeby je z siebie zrzucić. Wtedy bąbelki poszłyby won z baniaka.
  14. Dokładnie, jeden wyraz a zmienia sens wypowiedzi. My fault.
  15. Wykrzyknik wstawiłem tak o bez żadnych podtekstów, jeżeli Cię uraził to sorry i szacun - że tak "powiem";)
  16. Już to oglądałem w innym temacie(świetne), ale nie zmienia to faktu że filtracja mechaniczna jest.
  17. marek_z_81

    Waham się

    Bardzo ciekawy film, na pewno przyda się na przyszłość nie jednemu akwaryście.
  18. Dokładnie bo cyrkulator http://img522.imageshack.us/img522/3979/beznazwy2bh.jpg a cyrkulator http://img818.imageshack.us/img818/3142/beznazwy1xub.jpg to różnica.
  19. Ale cyrkulator taki z podpiętą gąbką czy cyrkulator reef który służy jedynie do wspomagania cyrkulacji i poruszania taflą?
  20. marek_z_81

    Waham się

    No tak bo kamienie, piach itd. - tym bardziej ta podmianka krócej trwa.
  21. marek_z_81

    Waham się

    Pewnie przy 240 będzie to krócej bo z 720l baniaka 20% spuszczonej wody to będzie prawie 150l (a to może potrwać) przy 240l to będzie niecałe 50l. Tak na marginesie makok może być karta visa?
  22. Z bąbelkami czy bez mechanik musi być:!:
  23. Myślę że jeszcze są za młode żeby stwierdzić co jest co. Samice też walczą o hierarchie.
  24. W porządku. Tak jak koledzy napisali - wystarczy ruch wody.
  25. Yaro ty jako dinozaur na tym forum (bez obrazy) jak odebrałeś zapytanie:"czy sam napowietrzacz wystarczy bez filtra wewn."?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.