Skocz do zawartości

marek_z_81

Zarząd Klubu
  • Postów

    6 225
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek_z_81

  1. Moim zdaniem wystarczy.
  2. Kolega z Żor to prezes KM (jeżeli o Marcinie mowa)
  3. Może wystawać, ale razem z blatem. Samo akwarium z każdej strony po 7,5cm IMHO trochę niebezpiecznie.
  4. Perez spróbuj tutaj: http://www.livestream.com/aquaponikapl?utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-content&utm_campaign=aquaponikapl&utm_content=aquaponikapl
  5. Ładnie się prezentuje, ale czy nie stoi za krzywo? Wydaje się jakby było przechylone.
  6. Bo na razie pewnie są mniejsze albo więcej
  7. Cactus, sposób może i dobry, ale czy tym sposobem złapiesz inkubującą samicę
  8. Problem wcale nie zniknie, jak nie przez tego to przez innego pysia będzie podgryzana. Piszesz, że ryby mają 5cm, poczekaj jak będą miały po 10cm wtedy ta papuzia nie będzie miała żadnej płetwy.
  9. Wygląda extra, ale bardziej mi się podoba na samych ledach jak w twoim linku na forum.
  10. Grzesiekk ładnie to tak się nabijać z nowej koleżanki? Witaj. Będzie się robił coraz ciemniejszy bo to wybarwiający się samiec, samica pozostanie taka jaka jest. Parka wygląda tak jak w linku u Grześka, ten ciemny to właśnie samiec. Twój będzie wyglądał tak samo. Btw. w jakim akwarium je trzymasz(?) bo ta ryba rośnie dość duża.
  11. Życzę powodzenia w odławianiu;) Jeżeli masz mało kryjówek to go zjedzą, jeżeli masz ich sporo to może uda mu się przetrwać. Zależy ci na tych maluchach? Co chcesz z nimi zrobić? Niech pływają w ogólnym, co ma być to będzie.
  12. Niestety ten pył trzeba wypłukać. Jaki weźmiesz taki będzie dobry.
  13. Nie wiedziałeś, że ta samica inkubuje to pewnie przeoczyłeś inkubację innej samicy. Pysie mnożą się jak króliki;)
  14. Obserwuj samicę może już wypuszcza młode, ale w razie zagrożenia łapie je z powrotem. Jak długo samica już nosi ikrę?
  15. 4 szt na jednego samca może być
  16. Saulosi do tego akwa jest ok tylko że z jednym samcem.
  17. Takie akwarium to raczej tylko na jednego samca, przy dwóch właśnie takie sceny to będzie normalka, będzie bity, przeganiany aż w końcu zatłuczony:(
  18. marek_z_81

    240L dla świeżaka

    Toż podałem link.
  19. marek_z_81

    240L dla świeżaka

    Witaj. W galerii może coś znajdziesz dla siebie interesującego: http://www.klub-malawi.pl/index.php/galeria/?g2_itemId=114021 Dla mnie to serpentynit wygląda najbardziej naturalnie, ale otoczaki też są ok. Białe to one będą tylko na początku póki glonem nie porosną.
  20. marek_z_81

    Proszę o pomoc i radę

    A co w tym wiaderku jest kranówa czy woda z akwa?
  21. Ja mijałem w lidlu i wziąłem, na razie podłączony jest komputer (na miesiąc) jak skończę pomiary z kompem to podłączę do HW-302 (18W) to będę widział na ile chinole są wiarygodni.
  22. Ja mam kubeł w 112l i nic nie wycinałem. Nie wiem jak wytłumaczyć więc na szybko narysowałem. Węże od kubła nie są jak po lewej bo faktycznie trzeba by było ciąć w pokrywie, ale tak jak po prawej bez żadnej zabawy z pokrywą: http://img24.imageshack.us/img24/7575/rysunek1pc.jpg
  23. nic nie rób, daj im się przyzwyczaić do nowego otoczenia, na początku ogranicz karmienie.
  24. Samicę do kotnika przekładasz pod koniec 3-go tyg. Inkubacja trwa właśnie ok 3tyg.
  25. marek_z_81

    DSC_0464

    Ja tak jak zdrowy - wywal rośliny, dolej wody i wrzuć fotkę od przodu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.