Jump to content

Malawi 600 litrow

barthez2
 Share


Pojemność 600 litrów.Wymiary 200x50x60.Filtracja Eheim 2228,Atman 203 i pompa cyrkulacyjna Koralia 4.Pokrywa Diversa 2x80w T5 Reef White i Blue. Podłoż piasek z obi budowlany.Dekoracje to tło strukturalne firmy Ekol i piaskowce ok.70kg.Obsada Ps.saulosi Coral 2+4,Maylandia estherae red-red 10szt,Melanochromis cyaneorhabdos maingano 3+4.We wtorek dojdą 10 szt.Ps.Crabro z Malawishop.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Super połączenie tego rudego z niebieskim kolorem. Nie lubię zasadniczo akwa podświetlonych na niebiesko - sam zresztą taki zestaw świetlówek jak Ty i nie podobał mi się. Lecz twoje wygląda superowo, może to kwestia zdjęcia :D Fajny i ciekawy baniaczek :!:

Link to comment

W sumie mi samemu ten zestaw świetlówek średnio się podoba.Niedługo spróbuję z 2x reef white i zobaczę co lepsze.

Link to comment

Zbiornik wielkościowo super, ale aranżacja mi się nie podoba, zwłaszcza małe kamienie (jak na ten zbiornik) i zbyt płaskie ich ułożenie. Mam też wątpliwości co do obsady - Saulosi i Crabro.... Fakt, zbiornik jest duży, ale może być ciężko.

Link to comment

Ja natomiast uważam, że owe kamienie tylko przez rozmiary samej wanny optycznie wydają się małe. W rzeczywistości widać, że to solidne bryły. Poza tym, kryjówek sporo, więc wysokich konstrukcji, albo większych klocy bym tu nie wstawiał. Jest ciekawa struktura, która pięknie porasta, a wyższa zabudowa tylko by ją zasłoniła. Z pewnością natomiast zakryłbym osprzęt oraz mimo całego i niewątpliwego "uroku" zmieniłbym oświetlenie. Pomijając już efekt "blue box", Twoje Maingano, są po prostu słabo widoczne, a i ubarwienie reszty obsady wydaje się być przekłamane... Uważam również, że szerszenie z całą paletą swoich nietypowych przyzwyczajeń nie są tu niezbędne i zrezygnowałbym z nich. Jeśli jednak w tej bańce zagoszczą, mogą ostro namieszać, niekoniecznie pozytywnie... Przemyśl. Pozdrawiam.

Link to comment

Zbiornik robi wrażenie. Jak dla mnie jest super.Co do obsady się nie wypowiadam bo jestem w tym temacie zielony, ale sam "baniaczek" extra. POzdro. :D

Link to comment

Zgadza się,kamienie są naprawdę duże.Nie ma sensu dawać wyższych ponieważ tło się zgubi a oto mi nie chodzi tym bardziej że fajnie zarasta.Jak pisałem wyżej oświetlenie będzie inne.Osprzęt ukryłem w miarę możliwości jak najlepiej ale rzeczywiście widać bo kamol jest trochę za mały a rurki zielone,hehe.Dzięki.Pozdrawiam.

Link to comment

barthez2: ja właśnie z takiego zestawu jak prezentujesz zmieniłem na 2 x reef white i nie zamienię tego na nic innego (nawet się rymło :) ) Zresztą sam zobaczysz: ReeFWhite rulez :lol:

Link to comment

Dobre akwarium, robi wrażenie. U Ciebie niebieska poświata daje naprawdę ciekawy efekt. No i zazdroszczę litrażu... ;) Czy kolega [b]ganczar[/b] zgadza się ze mną? Proszę niech koleżka wypowie się komentarzami pod zdjęciami, które ocenia tak słabo. Dlaczego koleżka [b]ganczar [/b]boi się komentować zdjęć kolegów, a jedynie wystawia jedynki, jak dzieciuch?

Link to comment

Duże ładne szkło. Szkoda ze kamienie masz tak płasko poukładane i jak dla mnie trochę z niebiesko 8/10

Link to comment

Kamienie to solidne i duże bryły ułożone na dwia piętra.Gdybym użył jako tło czarnej foli to napewno ułożyłbym je pionowo dla lepszego efektu.Ale tło,jakie zastosowałem z motywem skalnym,jest na tyle efektowne że poprostu nie ma opcji aby je zakrywać głazami.A i kryjówek pysie mają teraz od groma.Efekt jaki uzyskałem jest taki że te piaskowce zlewają sie z tłem i stąd może taki efekt przesadzonej płaskowatości.Pozdrawiam.

Link to comment

Piękny BANIAK świetnie zarasta tło muszę to zobaczyć na żywo.Faktycznie na zdjęciu te kamienie wydają się małe,ale ogolnie jest piękny :shock:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.