Jump to content

Malawi 600 litrow


barthez2
 Share


Pojemność 600 litrów.Wymiary 200x50x60.Filtracja Eheim 2228,Atman 203 i pompa cyrkulacyjna Koralia 4.Pokrywa Diversa 2x80w T5 Reef White i Blue. Podłoż piasek z obi budowlany.Dekoracje to tło strukturalne firmy Ekol i piaskowce ok.70kg.Obsada Ps.saulosi Coral 2+4,Maylandia estherae red-red 10szt,Melanochromis cyaneorhabdos maingano 3+4.We wtorek dojdą 10 szt.Ps.Crabro z Malawishop.


 Share


Recommended Comments

Super połączenie tego rudego z niebieskim kolorem. Nie lubię zasadniczo akwa podświetlonych na niebiesko - sam zresztą taki zestaw świetlówek jak Ty i nie podobał mi się. Lecz twoje wygląda superowo, może to kwestia zdjęcia :D Fajny i ciekawy baniaczek :!:

Link to comment
barthez2

Posted

W sumie mi samemu ten zestaw świetlówek średnio się podoba.Niedługo spróbuję z 2x reef white i zobaczę co lepsze.

Link to comment

Zbiornik wielkościowo super, ale aranżacja mi się nie podoba, zwłaszcza małe kamienie (jak na ten zbiornik) i zbyt płaskie ich ułożenie. Mam też wątpliwości co do obsady - Saulosi i Crabro.... Fakt, zbiornik jest duży, ale może być ciężko.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Ja natomiast uważam, że owe kamienie tylko przez rozmiary samej wanny optycznie wydają się małe. W rzeczywistości widać, że to solidne bryły. Poza tym, kryjówek sporo, więc wysokich konstrukcji, albo większych klocy bym tu nie wstawiał. Jest ciekawa struktura, która pięknie porasta, a wyższa zabudowa tylko by ją zasłoniła. Z pewnością natomiast zakryłbym osprzęt oraz mimo całego i niewątpliwego "uroku" zmieniłbym oświetlenie. Pomijając już efekt "blue box", Twoje Maingano, są po prostu słabo widoczne, a i ubarwienie reszty obsady wydaje się być przekłamane... Uważam również, że szerszenie z całą paletą swoich nietypowych przyzwyczajeń nie są tu niezbędne i zrezygnowałbym z nich. Jeśli jednak w tej bańce zagoszczą, mogą ostro namieszać, niekoniecznie pozytywnie... Przemyśl. Pozdrawiam.

Link to comment
mariusz7771

Posted

Zbiornik robi wrażenie. Jak dla mnie jest super.Co do obsady się nie wypowiadam bo jestem w tym temacie zielony, ale sam "baniaczek" extra. POzdro. :D

Link to comment
barthez2

Posted

Zgadza się,kamienie są naprawdę duże.Nie ma sensu dawać wyższych ponieważ tło się zgubi a oto mi nie chodzi tym bardziej że fajnie zarasta.Jak pisałem wyżej oświetlenie będzie inne.Osprzęt ukryłem w miarę możliwości jak najlepiej ale rzeczywiście widać bo kamol jest trochę za mały a rurki zielone,hehe.Dzięki.Pozdrawiam.

Link to comment

barthez2: ja właśnie z takiego zestawu jak prezentujesz zmieniłem na 2 x reef white i nie zamienię tego na nic innego (nawet się rymło :) ) Zresztą sam zobaczysz: ReeFWhite rulez :lol:

Link to comment

Dobre akwarium, robi wrażenie. U Ciebie niebieska poświata daje naprawdę ciekawy efekt. No i zazdroszczę litrażu... ;) Czy kolega [b]ganczar[/b] zgadza się ze mną? Proszę niech koleżka wypowie się komentarzami pod zdjęciami, które ocenia tak słabo. Dlaczego koleżka [b]ganczar [/b]boi się komentować zdjęć kolegów, a jedynie wystawia jedynki, jak dzieciuch?

Link to comment

Duże ładne szkło. Szkoda ze kamienie masz tak płasko poukładane i jak dla mnie trochę z niebiesko 8/10

Link to comment

ładne i estetyczne.kamienie mogłyby być bardziej w pionie ale i tak jest spoko.

Link to comment
barthez2

Posted

Kamienie to solidne i duże bryły ułożone na dwia piętra.Gdybym użył jako tło czarnej foli to napewno ułożyłbym je pionowo dla lepszego efektu.Ale tło,jakie zastosowałem z motywem skalnym,jest na tyle efektowne że poprostu nie ma opcji aby je zakrywać głazami.A i kryjówek pysie mają teraz od groma.Efekt jaki uzyskałem jest taki że te piaskowce zlewają sie z tłem i stąd może taki efekt przesadzonej płaskowatości.Pozdrawiam.

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

akwa wielkie z wielkimi mozliwosciami..jednak imo nie wykorzystales ich do konca. niebiesko ruda poswiata jakos nie przemawia do mnie.

Link to comment
achilles75

Posted

Piękny BANIAK świetnie zarasta tło muszę to zobaczyć na żywo.Faktycznie na zdjęciu te kamienie wydają się małe,ale ogolnie jest piękny :shock:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.