Jump to content

500L - kilka zmian ;)

karold
 Share


Pojemność: 500L (200x50x50). Zmiany w ustawieniu kamieni zgodnie z radą "mutra" i modyfikacja obsady. Filtracja: Atman CF-1200, Aquaszut 2000L/h, Aquaszut 750L/h, podmiana 70L tyg. Oświetlenie: 2x58W, Aquastar i Aquarelle. Podłoże: piasek budowlany z OBI . Dekoracje: piaskowiec 70kg, tło- czarna folia by Makok. Obsada: Pseudotropheus elongatus mphanga 2+3, Maylandia estherae red-red 1+2, Labeotropheus trewavasae 3+2, Metriaclima greshakei 1+2, Labidochromis caeruleus 2+2, Pseudotropheus Acei 8szt. Do ewentualnej redukcji Metriaclima greshakei 1+2 ;)


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

Zbiornik ogólnie ok, ale wydaje mi się, że 6 gatunków, to trochę za dużo. Poza tym Caeruleus i Trewki.... Za obsadę nota powinna być niższa :)

Link to comment

Kawał świetnego akwarium, solidna robota. Prawda [b]ganczar[/b]? Też tak uważasz, że to akwarium jest dobre i zasłużyło na dobrą ocenę?!?!

Link to comment

nie jest źle ;p wydaje mi się, że boki trochę niedoświetlone i kamienie jakoś tak według wzrostu...ale to tylko mi się tak wydaje. :) pozdrawiam.

Link to comment

Znowu ci sami.... [b]Ganczar, Leszeekl, weed, mariusz_07[/b], możecie wytłumaczyć, na czym opieracie swoją ocenę tego akwarium? Proszę przedstawcie na gronie motywacje do wystawienia ocen, jakie wystawiliście! Show uve got cojones? Nie ma...?

Link to comment

Kawał ładnego baniaka, tez mam zamiar pokombinować z folia, tylko zastanawia mnie jak to jest na prawde z tym odbiciem bo skoro folia jest od zewnątrz to siła rzeczy musi sie cos w szybie odbic?? jak jest u Ciebie,do jakiego stopnia mozna to zniwelowac np poprzez odpowiednie ustawienie odbłysników, czy tez moze wcale nie ma takiego problemu??

Link to comment

Przez pierwszy okres dojrzewania baniaka może jakieś refleksy są ale potem tego nie widać, bo klej na folii matowieje i efektu odbicia nie ma. Wiele osób tak robi z folią, sam uruchamiam zbiorniki na takim rozwązaniu "głębi" i jest oki. Pozdrawiam. :wink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.