Jump to content

leszeekl 924l

Guest
  • 3,081 views
 Share


924l (220x70x60) filtracja JBL1500x2, wew.waipro 3500x2,oświetlenie gro-lux 58w+narva natural 58w,podłoże piasek,dekoracja 200kg łupek filitowy, obsada w trakcie akwarium dopiero dojrzewa 3 tyg


From the category:

Akwaria

· 3,307 images
  • 3,307 images
  • 6,766 image comments

 Share


Recommended Comments

akwa ładne, ocenę zaniża nieprzygotowanie foty :wink: [url=http://miniurl.pl/47140]Proszę stosować ten manual w przygotowywaniu fot do publikacji. Alternatywą do Photoshopa jest darmowy GIMP. Następna niobrobiona fota będzie skasowana bez uprzedzenia.[/url] fajnie by było żebyś poprawił też słowa kluczowe, jakbyś chciał żeby więcej osób obejrzało zdjęcie :wink:

Link to comment

Jeśli chodzi o fyllit, to ten ułożony z prawej i pośrodku jak dla mnie ok. Gorzej trochę prezentuje się lewa strona wanny. To przypomina nieco wspominane przez malawistów "gruzowisko". Ale tu się nie ma co przejmować, bo to w tym przypadku, wyłącznie moje, subiektywne spostrzeżenie... Poza tym, tło z cr-u nieźle się komponuje z resztą. Porośnie i będzie git. Skoro piszesz, że obsada w trakcie, sadzę, iż to testery. Trochę dużo ich... Ja bym poczekał ze skolonizowaniem tej dziewicy jeszcze ze dwa, trzy tygodnie. Gratuluję warunków. Jeśli wszystko ułoży się jak trzeba, to za jakiś czas naprawdę będzie się czym pochwalić. Powodzenia i pozdrawiam.

Link to comment

Kisor, dla mnie na ocenę zdjęcia składa się cały nakład pracy włożony w publikację. Bo tak naprawdę nie tylko to że ktoś ma ładne akwarium jest interesujące. Interesuje mnie też jakość zdjęć w galerii. A niestety niektórzy (też mający ładne akwaria) wkładają jeszcze ten kawałek pracy w zadbanie o ciekawą publikację. Warto to wziąć pod uwagę, a nie ślepo dawać 10/10 bez względu na podobne zbiorniki/foty. (bez obrazy)... Jeszcze żeby nie było widać pokoju tylko czerń, ok. ale to jest kategoria akwaria, więc postarajmy się. 8)

Link to comment

Makok jesteś moderatorem wiec wysyłaj na PW info i uwagi, a nie syfisz w galerii. Może zaczniemy oceniać też właścicieli akwarium ich rodziny itd. Teraz to już przesadziłeś i świadomie robię tak jak ty czyli śmiecę w galerii :evil: Ktoś musiał to napisać, bo już paru znaczących osób pytałem o obsługę galerii i zachwycenia nie było. Dla mnie akwa 10/10.

Link to comment

Daję 10 bo baniak jest świetny. Co do jakości fot to nie zawsze jest to powód "niechcenia się". Ja np mam aparat, w którym mogę ustawić jedynie jasność i wł. albo wył lampę błyskową, a na porządny na razie nie stać i oceniam baniaki po wystroju, a nie jakości fot jeśli mam być szczera

Link to comment

To jest dział w galerii "Akwarium" więc oceniajmy akwarium. Po co dajemy opis akwa, słowa kluczowe itd, skoro i tak zawalimy jakością fotki :?

Link to comment

Na forum jest taki wątek GŁOSOWANIE W GALERII w dziale GALERIA proszę tam składać wszelkie zażalenia. Tu jest miejsce do oceniania zbiorników a nie dyskusji na temat zdjęć. Regulamin tej galerii wyraźnie mówi jak powinny wyglądać zdjęcia tutaj umieszczane, jeśli zdjęcia w rażący sposób będą odbiegać od wytycznych w regulaminie będą usuwane.

Link to comment

Karol odpowiedziałem Ci na PW... tutaj odpowiem, że pisząc komentarz z linkiem mam nadzieję, że więcej osób na to natrafi przed publikacją własnych zdjęć w galerii. Tymczasem odsyłam do pkt 5. regulaminu. :wink: End OT

Link to comment

Zacne szklo i zajefajny klimacik sie robi ,jestem pod wrazeniem i czekam na kolejna odslone juz z glonem ... pozdrawiam Caly ten balagan odnosnie oceny szkla lub fotografi mnie rozwala. Odnosnie pkt 5 zrobilem wszystko na moje skromne mozliwosci co moglem za kazdym razem a mimo to pod moja fota znalazlo sie przekierowanie do artykulu . Znajac sie na rybach i chcac sie pochwalic przed innymi nie musimy az tak znac sie na fotografi i jej komputerowj obrobce...chyba? Sa w koncu od tego inne fora o tej tematyce. :idea: Czasami mam wrazenie ze mam tu do czynienia z kolkiem wzajemnej adoracji :idea:

Link to comment

Bardzo podoba mi się to akwarium. Tło świetnie komponuje się z kamolami. Wydaje mi się, że w tym akwarium osiągnięto równowagę - kamieni jest nie za dużo, ale i nie za mało, ułożone są niby niedbale, ale jednak komponuje się to w jakoś całość. Naprawdę super.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.