Jump to content

nowe

Guest
  • 2,613 views
 Share


720l eheim clasic 2260 200/60/60 HQI 3x150 tło back to nature malawi podłoże kwarc kamienie wapień muszlowy M A Y L A N D I A E S T H E R A E red Labidochromis caeruleus Demasoni Iodotropheus sprengerae Cynotilapia  Afra  Pseudotropheus  Elongatus   Labotropheus trewawasae Pseudotropheus Saulosi Labidochromis hongi Melanochromis maingano.


From the category:

Akwaria

· 3,306 images
  • 3,306 images
  • 6,761 image comments

 Share


Recommended Comments

Duże szkło ale z opisu wnioskuję ze masz tylko jeden filtr i tylko biologa a co z mechanikiem, wydaje mi się że ten jeden filtr długo nie pociągnie, kolejna sprawa to obsada dużo za dużo 10 gatunków zredukował bym. Jeśli chodzi o resztę może być uzupełnij tylko opis o tło, co to są za kamienie i jakie masz żarniki. Postaraj się zakryć grzałkę. 8/10

Link to comment

Ładna, duża wanna. Zdecydowanie tło robi wrażenie i tworzy klimat. Wapień, szczególnie ten z prawej poukładany trochę jak w Stonehenge ;) Ja za część obsady, która tu pływa, swego czasu od (jak to napisał Kolega Hari) "brygady uderzeniowej KM" dostałem niezłą burę... Poczytaj, może coś się rozjaśni i wtedy zdecydujesz się na redukcję. Jak stwierdził Kolega Szulo, a i ja tak uważam przy całym szacunku do gabarytów, 10 gatunków to za wiele. Pozdrawiam.

Link to comment

masz za dużo ryb o 3 datunki przynajmniej masz ryby o skrajnych przystosowaniach żywieniowych i albo na mięsku dosłownie zabijesz np demasony i trewcie, albo na płatkach nie dorosną ci poprawnie yellowy i afry (lub wręcz też im się coś stanie) masz tło które aż się prosi żeby za nim zrobić panel filtracyjny o niesamowitych parametrach i z brakiem sprzętu z przodu... ale nie wiemy czy to zrobiłeś za to masz sprzęty z przodu których tu być nie powinno - grzałka no i zasłoniłeś tło które kosztowało Cie majątek niepasującymi kamieniami w układzie murka... nie wiem od jak dawna zalane, ale bez wewnętrznego albo alternatywy będziesz miał zaraz odchody na piachu... i na koniec masz chyba za dużo tego piachu - przy tych wymiarach stawiam że masz go >10cm. po co? to tyle z moich uwag :wink:

Link to comment

Bardzo ładne akwa, jeszcze ładniejsze tło :D tylko nie podoba mi się trochę ułożenie skałek po prawej stronie no i oczywiście roślinki są tutaj niepotrzebne ale to już kwestia gustu... :wink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.