Skocz do zawartości

Malawi 200l 100/40/50


ZjaWaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno i masz racje ale wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie)

Dlatego jest to forum miłośników tych pięknych pielęgnic i staramy się im zapewnić jak najlepsze warunki bytowe na tak bardzo ograniczonej powierzchni jaką jest akwarium.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZjaWaaa napisał:

A wiec co z mojej obsady moge zostawic bo pozbywac się wszystkiego to nie bardzo;)

Napisałem wyraźnie co możesz zostawić jeśli chcesz, aby to funkcjonowało jak należy. Twoja sprawa, jeśli nie chcesz się pozbywać wszystkiego. Powinieneś wiedzieć, że w pewnym momencie ta sielanka się skończy, a Nimbochromisowi już robi się ciasno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemo-h napisał:

Napisałem wyraźnie co możesz zostawić jeśli chcesz, aby to funkcjonowało jak należy. Twoja sprawa, jeśli nie chcesz się pozbywać wszystkiego. Powinieneś wiedzieć, że w pewnym momencie ta sielanka się skończy, a Nimbochromisowi już robi się ciasno. 

Przemku tam nawet nie ma Saulosi,  to są Demasoni 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlavekG napisał:

Przemku tam nawet nie ma Saulosi,  to są Demasoni 🙂

Właśnie się zastaniawiałem, czy autor pomylił demasoni z saulosi, czy rzeczywiście saulosi gdzieś tam są, a nie wspomniał o demasoni. 

Jeśli nie ma tam saulosów, to już w ogóle gorzej być nie mogło. Demasoni można by zostawić, ale... Najlepiej będzie, jeśli ty to wytłumaczysz. Masz doświadczenie z podobnym zbiornikiem na starcie dla nich. 

Jeśli to jeszcze autora interesuje, bo coś ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ZjaWaaa napisał:

A wiec co z mojej obsady moge zostawic bo pozbywac się wszystkiego to nie bardzo;)

Żaden z gatunków ryb,które masz obecnie nie nadaje się do tego litrażu,i tutaj koledzy mają rację.

20 godzin temu, ZjaWaaa napisał:

Z tej wypowiedzi wnioskuje ze do 200litrow nadaje się tylko saulosi

Nie tylko.

Popatrz tutaj,ale nie bierz pod uwagę Chindongo demasoni z tego tematu (dziwię się ,że temat został odpięty przez władzę klubu,bo widać że ludzie pytają o obsady do 200l zbiorników) -

19 godzin temu, ZjaWaaa napisał:

wsadzajac do 200litrow kilka malych rybek to raczej efekt marny .(wizualnie)

Sam oceń . 

Oto moje akwarium 100x40x50 z Chindongo saulosi 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, egon44 napisał:

,że temat został odpięty przez władzę klubu,bo widać że ludzie pytają o obsady do 200l

Andrzeju...nie mogą być wszystkie tematy podpięte i władze klubu nic do tego nie mają. Jest natomiast uniwersalne "narzędzie  " typu SZUKAJ  i nie ma problemów aby znaleźć to co się szuka.

Edytowane przez AndrzejGłuszyca
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.