Skocz do zawartości

Składka członkowska


Rekomendowane odpowiedzi

 ZASADY ZWIĄZANE Z OPŁACANIEM SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

 

 

I. INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO ZAMIERZAJĄ PRZYSTĄPIĆ DO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW PIELĘGNIC „KLUB MALAWI”

 Uiszczenie opłaty składkowej powinno zostać każdorazowo poprzedzone wypełnieniem „Elektronicznego Formularza Deklaracji Członkowskiej

 BARDZO WAŻNE:PRZED OTRZYMANIEM ZWROTNEJ INFORMACJI O POPRAWNYM WYPEŁNIENIU FORMULARZA NIE NALEŻY WPŁACAĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ !!!!!!

1. Okres składkowy trwa od 1 maja do 30 kwietnia następnego roku, a roczna składka członkowska od 1 maja 2023 r. wynosi 60 złotych.

2. Jednorazowa opłata wpisowa dla osób przystępujących do Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Pielęgnic ”Klub Malawi” wynosi każdorazowo 10 złotych.

3. W przypadku przystąpienia do Stowarzyszenia w trakcie trwania okresu składkowego, składkę członkowską oblicza się w ten sposób, że miesięczna kwota bazowa (w wysokości 5 złotych) mnożona jest przez ilość miesięcy kalendarzowych, które pozostały do końca miesiąca, będącego ostatnim miesiącem okresu składkowego (przykładowo przystępując do Stowarzyszenia w lipcu, który jest trzecim miesiącem okresu składkowego, składkę członkowską obliczamy w ten sposób, że pozostały do końca okresu składkowego czasookres 10 miesięcy mnożymy przez równowartość miesięcznej kwoty bazowej, która aktualnie wynosi 5 złotych, czyli w powyższym przypadku składka członkowska wyniesie 50 złotych plus 10 zł opłaty wpisowej).

4. W przypadku, gdy do końca okresu składkowego pozostało mniej niż 3 miesiące kalendarzowe, osoba przystępująca do Stowarzyszenia uiszcza składkę członkowską w stałej kwocie odpowiadającej 3-krotności miesięcznej kwoty bazowej (co oznacza, że niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana przystąpi do Stowarzyszenia w lutym, czy też w marcu lub kwietniu każdorazowo będzie zobowiązana uiścić z tego tytułu kwotę 15 złotych (3x5 złoty) plus 10 zł opłaty wpisowej).

5. Przystąpienie do Stowarzyszenia w dniu, który nie jest pierwszym dniem danego miesiąca, nie ma wpływu na wysokość miesięcznej kwoty bazowej (tzn. czy ktoś przystąpi do Klubu Malawi 1 dnia danego miesiąca, w połowie miesiąca, czy też ostatniego dnia tego miesiąca, kwota bazowa za ten miesiąc w każdym przypadku wynosi 5 złotych).

6. Wpłaty składek należy dokonywać na następujący rachunek bankowy:

02 1600 1462 1836 5570 4000 0001 (BGŻ BNP Paribas) 

lub poprzez konto PayPal (okienko na dole głównej strony forum)


7. Zasady wpłacania składek:

 W polu "Nazwa odbiorcy" należy wpisać: PSMP Klub Malawi

 W polu "Tytuł wpłaty" wpisujemy login (nick), którym posługujemy się na forum Klubu Malawi

 8.W celu usprawnienia zmiany statusu prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na adres poczty elektronicznej:  fundusz@klub-malawi.pl 

 9. W razie jakichkolwiek problemów z wpłatą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: fundusz@klub-malawi.pl

  

II. INFORMACJA DLA OSÓB, POSIADAJĄCYCH STATUS KLUBOWICZA, KTÓRZY ZAMIERZAJĄ OPŁACIĆ SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ NA KOLEJNY OKRES SKŁADKOWY 

Składka członkowska opłacana jest za okres od 1 maja do 30 kwietnia następnego roku, a w nowym okresie składkowym tj. od dnia 1 maja 2023 r. wynosi 60 złotych .

Nieopłacenie składki do 15 maja spowoduje zmianę statusu na sympatyka forum i utratę przywilejów członkowskich.

Ponowne uzyskanie statusu członka będzie się wiązało z koniecznością uiszczenia opłaty wpisowej w kwocie 10 złotych oraz będą miały w takim przypadku zastosowanie zasady, o których mowa w punktach 3-5 zawartych w informacji dla osób, które zamierzają przystąpić doPolskiego Stowarzyszenia Miłośników Pielęgnic „Klub Malawi”

Wpłaty składek należy dokonywać na następujący rachunek bankowy:

02 1600 1462 1836 5570 4000 0001 (BGŻ BNP Paribas) 

lub poprzez konto PayPal (okienko na dole głównej strony forum)

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


  • Posty

    • Ja kleiłem PVC do szyby na tył i dno  Soudal Silirub Cleanroom Trzymało bez problemów. Ma konsystencję bardziej kleistą niż silikon. Niestety długo schnie i jest tylko biały kolor Jak teraz odrywałem tło to trzymało całkiem nieźle po 5 latach. Wg producenta Trwale elastyczny uszczelniacz na bazie silikonu o utwardzeniu neutralnym (alkoxy) o długim czasie naskórkowania. Klasyfiko-wany jako materiał budowlany o minimalnej emisji substancji lot-nych - EC1 Plus R. Niewrażliwy na grzyby i bakterie - zawiera nowoczesny środek konserwują-cy pirytionian cynku ZnP. Spełnia wymagania FDA (code 21 §177.2600), posiada certyfikat IANESCO (bezpośredni kontakt z żywnością) oraz aprobatę I.K.I. (fizyczna bariera przeciwko mikroorganizmom). Do-skonała przyczepność do podłoży po-rowatych i nieporowatych m.in. do muru, cegły, betonu, drewna, aluminium, w tym również pokrytego malarskimi powłokami proszkowymi, szkła i powierzchni szkliwio-nych, PCV i akrylu. Nie stosować na PE, PP, teflonie, bitumach i innych podłożach antyadhezyjnych. Odporny na działanie warunków atmosferycznych i promienie UV. Zastosowanie: - wszelkie uszczelnienia i fugi elastyczne w pomieszczeniach czystych i steryl-nych typu "cleanroom": salach zabiego-wych, laboratoriach, kuchniach i jadal-niach w szpitalach i przemyśle farma-ceutycznym, - uszczelnienia w pomieszczeniach pro-dukcyjnych i magazynowych, chłodniach i mroźniach w przemyśle gastronomicz-nym i spożywczym, - elastyczne uszczelnienia odporne na działanie czynników atmosferycznych (deszcz, mróz, promieniowanie UV), np. fugi w fasadach budynków z prefabryka-tów betonowych, paneli HPL itp. - fugi ościeżnic drzwiowych i okiennych w pomieszczeniach sanitarnych, spoino-wanie płyt, paneli i urządzeń poliwęgla-nowych i poliakrylatowych itp.
    • Jest też Soudal Silirub 2, o którym w specyfikacji pisze, że zarówno do porowatych i nieporowatych. Nie stosowałem, piszą, że to uszczelniacz, a nie klej-uszczelniacz. Choć w karcie, na końcu piszą również coś takiego ... Nie stosować w miejscach narażonych na stały kontakt z wodą. I bądź tu mądry. 🤔 Albo zrobić coś takiego: kleksy z Silirub 2, a dookoła "aureolki" z Silirub AQ. 😆 Może to jest wyjście. F0035345_0001.pdf
    • @TomekT chyba jednak nie taka padaka. Właśnie przed chwilą był u mnie szklarz w związku z tym moim baniakiem. Pytałem przy okazji o ten moduł. Stwierdził, że klejenie czegoś takiego tylko i wyłącznie silikonem akwarystycznym bo inne kleje przy stałym kontakcie z wodą się nie sprawdzą. Soudal Silirub Aq to wg producenta właśnie silikon do konstrukcji szklanych więc myślę, że jest szansa na realizację jednak wklejania tego tła.  Z drugiej strony właśnie doczytałem również na stronie Soudal "[...] Doskonała przyczepność do szkła i innych powierzchni nieporowatych. [...]" 😕
    • No właśnie się zastanawiam, czy padaka bezapelacyjnie. U Jarka był niewłaściwy klej, za długi czas między nałożeniem kleju/dociśnięciem i za gruba spoina - pamiętam, że to opisywał. Marcin z kolei pisał, że spoina była możliwie cienka, no ale widać klej felerny.
    • Silirub aq firmy soudal.  Tło jest podzielone na 6 puzzli - akwarium 230x65 grubość tła w najgrubszym miejscu 20cm
    • Czyli po prostu padaka... @jaras a czym kleiłeś obecne tło i jaki jest mniej więcej jego największy element?
    • U mnie też moduł był dodatkowo wklejony pod wzmocnienie wzdłużne. Pomogło to tylko tyle, że odklejając się i unosząc do góry, moduł obrócił się jakby wokół górnej krawędzi, przez co być może siła z jaką wyskoczył była nieco zmniejszona.  
    • Jasne, chodziło mi o dodatkowe zabezpieczenie, nie zamiast wklejenia oczywiście. Pewnie, magnes musiałby być zatopiony na "zero" z klejonym do szyby tyłem modułu.
    • Bardzo dobry pomysł. Całość można też obudować styropianem lub użyć gotowej sztucznej skały. Jeżeli komuś przeszkadza wygląd "budki lęgowej"
    • @TomekT Żadne magnesy nie dadzą w tym przypadku rady. Moduły ze styropianu powinny być przymocowane całą powierzchnią, właśnie przez wklejenie. Jeżeli zaczniesz kombinować z magnesami, to je i tak trzeba jakoś przykleić do styropianu.
  • Tematy

  • Grafiki

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.