Ski72 Opublikowano 10 Września 2016 #1 Opublikowano 10 Września 2016 Witam, Czytałem na forum, że przy takich rozmiarach baniaka odpowiednia obsada będzie: Pseudotropheus saulosi 2+5 Iodotropheus sprengerae 1+3 jednak Iodotropheus sprengerae niezbyt mi się podoba, doradźcie proszę jakieś alternatywy Dzięki
egon44 Opublikowano 10 Września 2016 #2 Opublikowano 10 Września 2016 Witaj... Proponuje np Labidochromis 'Perlmutt'
Ski72 Opublikowano 11 Września 2016 Autor #3 Opublikowano 11 Września 2016 Dziękuję za odpowiedz Fajna rybcia. podoba mi się też cynotilapia afra cobue z tego co czytałem pasują razem z saulosami.
Bezprym Opublikowano 11 Września 2016 #4 Opublikowano 11 Września 2016 Tylko, że przy cobue jest tylko samiec ładny a samiczki do piękności nie należą.
egon44 Opublikowano 11 Września 2016 #5 Opublikowano 11 Września 2016 Może też zastanów się nad Cynotilapia zebroides red top likoma... Pseudotropheus Saulosi 1+5 Cynotilapia zebroides red top likoma 1+3 10 godzin temu, Ski72 napisał: jednak Iodotropheus sprengerae niezbyt mi się podoba, Sorki że tak pytam,ale co się tobie nie podoba w tej rybie? Jest to bardzo niedoceniana ryba,tylko widok na żywo tej ryby pokazuje naprawdę jej piękno,z resztą potwierdzą to koledzy którzy ją posiadają w swoich zbiornikach ... Też miałem obawy zakupując ta rybę,ale po zakupie zmieniłem zdanie ... W przyszłości w razie zmiany zbiornika na większy na bank ta ryba w nim zagości...
Bezprym Opublikowano 11 Września 2016 #6 Opublikowano 11 Września 2016 Andrzej ale coś w tym musi i być. Rozmawiałem z p. Pawlakiem o tej rybie i przyznał mi rację mówiąc, że Sprengerae są ładne jak są małe potem urodą nie powalają, potem stają się takie szaro bure. Nie można o nim powiedzieć, że nie widział tej rybki na żywo.
Ski72 Opublikowano 11 Września 2016 Autor #7 Opublikowano 11 Września 2016 Cynotilapia zebroides red top lipoma Piękna!! co do Iodotropheus spregerai może rzeczywiście na żywo wygląda lepiej ale nie miałem okazji zobaczyć
egon44 Opublikowano 11 Września 2016 #8 Opublikowano 11 Września 2016 7 minut temu, Bezprym napisał: Andrzej ale coś w tym musi i być. Rozmawiałem z p. Pawlakiem o tej rybie i przyznał mi rację mówiąc, że Sprengerae są ładne jak są małe potem urodą nie powalają, są takie szaro bure. Nie można o nim powiedzieć, że nie widział tej rybki na żywo. Wiesz Sławomirze to już kwestia sporna oraz sprawa gustu każdego z nas... Dla mnie akurat było odwrotnie,czyli jak były małe to takie sobie,ale jak dorosły i samce się wybarwiły to już całkiem inna bajka ... 1
Bezprym Opublikowano 11 Września 2016 #9 Opublikowano 11 Września 2016 Widziałem akurat małego sprenga w zoologu i spodobał się mi i mojej żonie, niestety widziałem i dorosłego i mnie nie zachwycił.
egon44 Opublikowano 11 Września 2016 #10 Opublikowano 11 Września 2016 7 minut temu, Ski72 napisał: co do Iodotropheus spregerai może rzeczywiście na żywo wygląda lepiej ale nie miałem okazji zobaczyć No to naprawdę musisz zobaczyć dorosłe osobniki na żywo,a nóż widelec może zmienisz zdanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się