Dawidko Opublikowano 31 Grudnia 2015 #1 Opublikowano 31 Grudnia 2015 SIEMA:) Wracając do domu 8 stycznia zahaczę o hodowlę TAN-MAL. Moja obsada: Metriaclima Zebra Chilumba Maison Reef 10 szt(docelowo będzie układ 1:3) P.Demasoni 14 szt P.Acei Yellow Tail 11szt dojdzie jeszcze Metriaclima Msobo Magunga. Dotychczas karmiłem je pokarmem od hodowcy w formie granulek (one za tym jedzeniem szaleją) i płatkami malawi tropicala.https://www.akwarystyczny24.pl/tropical-malawi-4kg21l-podstawowy-pokarm-platkowany-dla-pielegnic-mbuna-z-jeziora-malawi-p-692.html Innych pokarmów nie chcą jesć,dlatego chiałbym im urozmaicić pokarmami OSI. W TAN-MAL mają duży wybór tych pokarmów ,jak byście mogli mi doradzić jakie kupić do tej obsady byłbym wdzięczny .(budżet nieograniczony)pozdr
SmyQ Opublikowano 31 Grudnia 2015 #2 Opublikowano 31 Grudnia 2015 Pani Monika pewnie Tobie na miejscu doradzi 1
patst20 Opublikowano 31 Grudnia 2015 #3 Opublikowano 31 Grudnia 2015 Ja bym polecał te pokarmy Spirulina O.S.I. Granulat,O.S.I. Marine Granulat lub O.S.I. Shrimp granules mam te ostatnie i moje ryby bardzo dobrze go jedzą. 1
timi-akwaria.pro Opublikowano 1 Stycznia 2016 #4 Opublikowano 1 Stycznia 2016 Polecam O.S.I. Prostar Maintenance i spirulinę. 1
harisimi Opublikowano 1 Stycznia 2016 #5 Opublikowano 1 Stycznia 2016 http://www.klub-malawi.pl/serwis/artykuly-klubowiczow/o-pielegnacji-pyszczakow-i-nie-tylko/412-pokarmy-dla-pielegnic-osi-wyzsza-polka-dla-kazdego.html Może to pomoże ☺ 1
Ksiaze_Kluska Opublikowano 6 Stycznia 2016 #6 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Polecam O.S.I. Prostar Maintenance i spirulinę. potwierdzam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się