Skocz do zawartości

Cynotilapia afra coube w 112l


flaczak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 200l stoi puste tyle że nie mam gdzie go postawić tylko w tym jest problem


Dziwne, że nie możesz wygospodarować raptem 20cm....


gadałem też wczoraj z innymi pasjonatami i są na tak.


Wciąż mówisz o hodowcach, pasjonatach, że przyklaskują na to.Wymień ich proszę(prócz malawiana o którym już wiemy).Jestem ciekaw kto propaguje takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Flaczak

Jesteś nie reformowalny. Trochę pokory i szacunku dla starszych hodowców , którzy w ogóle nawiązali z tobą dialog i ciągną go dalej choć wygląda to tak jakby ktoś walił głową w mur albo jak by mówili do Ciebie po Chińsku. Skoro wiesz lepiej to po jaką cholerę zadajesz pytania?. Ja na ich miejscu dawno już dał bym sobie spokój.


No ale można się pośmiać w czytając ten temat:D


Pozdrawiam Cię kolego Flaczak :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi słów


Wiesz mi też :D:D:D:D:D


Normalnie nie mogę aż kipię ze złości:twisted:

--

Kolego Flaczak

Jesteś nie reformowalny. Trochę pokory i szacunku dla starszych hodowców , którzy w ogóle nawiązali z tobą dialog i ciągną go dalej choć wygląda to tak jakby ktoś walił głową w mur albo jak by mówili do Ciebie po Chińsku. Skoro wiesz lepiej to po jaką cholerę zadajesz pytania?. Ja na ich miejscu dawno już dał bym sobie spokój.



Nie jestem niereformowalny tylko wy jesteście tacy wszechwiedzący że tego normalni ludzie nie mogą ogarnąć haha. :twisted:

Już z wami nie mogę,ale zapytam tak odkładając afrę na bok to jaki wy z swojej wielkiej wiedzy polecacie gatunek do takiego akwa?

Oczywiście oprócz saulosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi też :D:D:D:D:D


Normalnie nie mogę aż kipię ze złości:twisted:

--



Nie jestem niereformowalny tylko wy jesteście tacy wszechwiedzący że tego normalni ludzie nie mogą ogarnąć haha. :twisted:

Już z wami nie mogę,ale zapytam tak odkładając afrę na bok to jaki wy z swojej wielkiej wiedzy polecacie gatunek do takiego akwa?

Oczywiście oprócz saulosi.



Kolego moja wiedza na temat malawi jest skromna ponieważ zająłem się tym rodzajem akwarystyki niedawno ,wcześniej zajmowały mnie akwaria roślinne oraz apisto z ameryki południowej. Ale słucham co się do mnie mówi i staram się do tego stosować bo najważniejsze jest żeby nie krzywdzić pysków.

Może za parę lat będę mógł wdać się w dyskusję z takimi ludźmi jak np Perez ale jeszcze nie dziś więc słucham , czytam i uczę się malawi.


Pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słucham co się do mnie mówi i staram się do tego stosować bo najważniejsze jest żeby nie krzywdzić pysków.


A jeśli mogę spytać to do czego byś się starał zastosować czytając ten wątek, bo jak na razie to niektórzy uważają, że akwarium o pojemności 112 litrów nadaje się tylko na kotnik, a inni, że niekoniecznie i można się pokusić na jeden gatunek w takim akwarium i nie musi to być P. saulosi. Dlatego też nie wiem dlaczego tak się przypięliście do kolegi Flaczaka.


Nie jestem tzw. "starszym hodowcą" jak to określasz i idąc Twoim tokiem rozumowania zapewne nie będziesz się liczył z moją opinią, ale mogę napisać jedno: znam na tyle dobrze kolegę meszka, że z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to osoba doświadczona, racjonalna i wyważona w swoich poradach, a moim skromnym zdanie nie obrażając nikogo uważam, że wypisywanie, że popełnia błędy i zbyt pochopnie coś napisał jest delikatnie mówiąc niestosowne...


Nie jestem niereformowalny tylko wy jesteście tacy wszechwiedzący że tego normalni ludzie nie mogą ogarnąć haha. :twisted:

Już z wami nie mogę,ale zapytam tak odkładając afrę na bok to jaki wy z swojej wielkiej wiedzy polecacie gatunek do takiego akwa?

Oczywiście oprócz saulosi.



Wrzuć trochę na luz kolego i pohamuj uszczypliwość. Pytałeś mnie kilka postów wcześniej odnośnie membe deep - jeśli Ci się podobają te rybki to ja na Twoim miejscu bym spróbował. Pewnie mnie zaraz co poniektórzy "zjedzą" i zwyzywają od krzywdziciela rybek, ale co tam, napiszę. IMHO ja spróbowałbym w takim akwarium jak Twoje każdy gatunek małej mbuny (w tym również C. afra cobue) oprócz P. demasoni.


Dla chcącego nic trudnego, gdybyś chciał pewnie wyrzuciłbyś jakiegoś niepotrzebnego grata i miejsce by było.


Pewnie, zawsze się można w ostateczności przecież przebić do sąsiada zza ściany....


Czasami odnoszę wrażenie, że co poniektórzy zamiast zachęcać do biotopu Malawi skutecznie zniechęcają. Trochę to przykre bo chyba nie powinna być taka idea tego forum....

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci Post_Mortem za trochę zrozumienia i wsparcia.

Ja po prostu nie mogę zrozumieć takich ludzi jak Perez666.Chociaż taką obsadę jest warto spróbować to on upiera się swojego i koniec.

A jak meszek napisał że jest na tak to on od razu uważa że się nie zna na rzeczy a moim zdaniem meszek bardzo dobrze wie co pisze.Albo mnie już od imbecyli wyzywać.Co za człowiek jak kogoś takiego dopuścili do zarządu w głowie się nie mieści.


Proszę wszystkich o pohamowanie emocji bo z przyczyn regulaminowych posty pójdą do śmieci.

Eljot12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.