Skocz do zawartości

Wybarwienie hongi sweden


tombud

Rekomendowane odpowiedzi

P.s yaro nie chcesz czytac bez znakow Pl, nie czytaj (ogolnie komu sie nie podoba niech nie odpowiada i nie czyta ,zastanawiam tylko po co usuwac ?skoro wiekszosci takie pierdoły nie przeszkadzają, no chyba ze promujemy forum dla mlodziezy WCZESNO-szkolnej .


Nic nie pisałem o polskich znakach. Pisałem o znakach przestankowych. To dość diametralna różnica o której uczą w okolicach 2 klasy podstawówki. No chyba, że masz lat 7 to wtedy masz wytłumaczenie i możesz nie rozróżniać.

Nic też nie zostało usunięte. Jedynie kolor znaków w poście został zmieniony aby nie wywoływać bólu głowy. Dopisując komentarz do tego postu nie wiem jak mogłeś nie zauważyć jego poprzedniej zawartości... Aż żart o podstawówce przestaje być śmieszny...


A w materii poprawnej pisowni - jedyne co promuje to pisanie bez koszmarnych błędów ortograficznych i w sposób zrozumiały. Ale ku*wa mać! Zdanie PIĘTNASTOKROTNIE złożone nie jest zrozumiałe. Nawet jeśli użyjesz w nim w "pip" przecinków jest bełkotem trudnym do objęcia. A bez nich jest bełkotem totalnym.


I żeby nie było że czepiam się Ciebie personalnie. Napiszę to każdemu.

Nie pisz tak jakbyś miał totalnie w dupie czy ktoś Cię zrozumie czy nie i będzie spoko. PL literki mam gdzieś - sam ich nagminnie nie używam (ale nie z lenistwa tylko z powodu bardzo starych nawyków), fatalny styl też przeżyję. Jednak ze zdaniem "wshut suonca osfiecił najnofszoł kszyszufke" będę miał problem...


EOT



---

edit


P.s yaro nie chcesz czytac [...]


ps. elozox, "yaro" to zupełnie inna osoba....

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogą wracając do tematu ... czy ktoś próbował karmić hongi marchewką, kiedyś pamiętam, że chcąc wzmocnić kolor czerwony ludzie podawali marchewkę. Było to tak dawno, że w sumie nie pamiętam czy aby na pewno było to u pysków. Sparzona marchewka za pewne mogłaby smakować hongi bo z surową sobie nie poradzą. marchewka bliższa jest diecie Hongi niż artemia czy inne mięcho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem, rzeczywiście moje zdania sa za bardzo złożone .Musze nad soba popracowac, ale obawiam sie ze juz za pozno na to;) .

Wracajac do tematu gotowanej marchewki,probowalem pyski nie bardzo chcialy jesc.

Taka marchew jak sie rozpadnie" brudzi" wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem, rzeczywiście moje zdania sa za bardzo złożone .Musze nad soba popracowac, ale obawiam sie ze juz za pozno na to;) .

Wracajac do tematu gotowanej marchewki,probowalem pyski nie bardzo chcialy jesc.

Taka marchew jak sie rozpadnie" brudzi" wode.



Jestem niemal pewien, że harasimi miał na myśli taką podgotowaną, półtwardą marchew. bo ugotowana to rzeczywiście zaraz wszędzie pływa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sweden ale jak widac nie pierwszych lotow, nie ma czterech symetrycznych pregow z lewej strony tulowia. Jego dzieci beda narazone bardziej na podobne skazy,co do budowy wydaje sie ok - slabej jakosci zdjecia.

Potwierdza to moja obawe ze bez ogladania DOROSLYCH ryb nie ma co ich brac!Hodowcy wraz ze wzrostem selekcjonuja i jako odrzut sprzedaja osobniki brzydsze,slabsze genetycznie. Wysylkowo kupilbym tylko mlode osobniki.

No chyba ze tobie nie przeszkadzaja takie szczegoly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz takie lekko krzywe paski ma tylko z lewej strony z prawej są już ok.

Co do takich szczegółów to mi to nie przeszkadza.

Zobacz niektórzy pokupowali z dobrych hodowli i co?Całe szare praktycznie,wyglądają u nich jak red top a miały byś sweden.

Z moich obserwacji wynika że mógł być podczas bójki tam walnięty i trochę nierówno łuski odrosły.Bo lewa ma lekko 2 krzywe a prawa jest już oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.