adrenalina Opublikowano 7 Grudnia 2011 #1 Opublikowano 7 Grudnia 2011 Witam jeśli mieszka ktoś w Łodzi, to może by mi powiedział gdzie znajdę serpentynit w Łodzi? Nie proponujcie mi żadnych kakadu ani żadnych drogich sklepów. Jedyne co słyszałem i pełno w necie to na Wydawniczej 15, ale facet na każdej stronie ma inny numer plus każdy nieaktywny.
radzio27 Opublikowano 7 Grudnia 2011 #2 Opublikowano 7 Grudnia 2011 Skąłd na wydawniczej już od dłuższego czasu nie istnieje, kiedyś ten gościu ogłaszał się Łódzkim forum akwarystycznym. Ja kupowałem w składzie/sklepie w Łagiewnikach, bodajże stone-art. Normalnie chcą 3zł za kg (!), ale jak się ładnie uśmiechnąłem do dziewczyny, to puściła mi po złotówce. Jakby Ci sie udało gdzieś jeszcze znaleźć, to pisz, bo sam mam ochotę wsadzić trochę większe kamory
adrenalina Opublikowano 9 Grudnia 2011 Autor #3 Opublikowano 9 Grudnia 2011 Jutro jadę po serpentynit pod Zgierz. Jak jutro kupię to powiem dokładniej. Cena za kg wynosi 1zł.
nightdream Opublikowano 9 Grudnia 2011 #4 Opublikowano 9 Grudnia 2011 Panowie...po co ten pośpiech...poszukajcie, bo 1zł/kg to troche przydużawo;) Normalna cena to 450-500/tonę, więc za kilogram wychodzi 0,45zl-0,50zł. Chyba, że coś źle licze;)
adrenalina Opublikowano 9 Grudnia 2011 Autor #5 Opublikowano 9 Grudnia 2011 Tak tylko jedyny skład kamienia właśnie zamknięto. Trudno 1zł to nie aż tak dużo, bo w internecie serpentynit chodzi po 3zł. Do 160 to wyjdzie około 30kg to 30zł. Da się wytrzymać.
lechos Opublikowano 10 Grudnia 2011 #6 Opublikowano 10 Grudnia 2011 Mi się udało kupić 50kg za całe 5 złociszy
adrenalina Opublikowano 10 Grudnia 2011 Autor #7 Opublikowano 10 Grudnia 2011 Właśnie zakupiłem 40kg serpentynitu, z którego jednego wielkiego głaza narazie nie wkładam bo się boję o szkło, bo słyszałem jak szorował o dno. A najgorzej było go wyjąć, gdyby ważył 5kg więcej nie miałbym już akwarium. Za 41 kg zapłaciłem 40zł. Ale opłacało się!
kunta Opublikowano 10 Grudnia 2011 #8 Opublikowano 10 Grudnia 2011 Co rozumiesz przez stwierdzenie "szorował o dno"? Czyżbyś kładł kamienie bezpośrednio na szybie/piasku bez styropianu/plexi/gąbki?
Fireblader Opublikowano 26 Grudnia 2011 #10 Opublikowano 26 Grudnia 2011 Czy ma ktoś nadwyżkę serpentynitu, albo wie gdzie mogę dostać go po kosztach w okolicach Łodzi? Szukałem jednoznacznej odpowiedzi, ale nie mogłem znaleźć. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi