filas Opublikowano 11 Grudnia 2011 #21 Opublikowano 11 Grudnia 2011 a czy jest ktoś na forum komu pękło kiedyś akwarium od braku styro pod kamieniami? Pytam bo ja nic nie podkładam pod kamienie i nawet jak go pysie podkopały to nic się nie stało, nie żebym odradzał używanie styropianu ale chyba nie jest to konieczność, tym bardziej na całej powierzchni dna. Nie wygląda to potem brzydko jak pyski odkopią część dna i widać ten styropian?
makok Opublikowano 11 Grudnia 2011 #22 Opublikowano 11 Grudnia 2011 wygląda, dlatego ja stosuję podkład pod panele w kolorze czarnym - ma 5mm i się nie rzuca w oczy
eljot Opublikowano 11 Grudnia 2011 #23 Opublikowano 11 Grudnia 2011 wygląda, dlatego ja stosuję podkład pod panele w kolorze czarnym - ma 5mm i się nie rzuca w oczy No przy jasnym piasku bardziej się chyba rzuca czarna mata niż biały styro
makok Opublikowano 11 Grudnia 2011 #24 Opublikowano 11 Grudnia 2011 no ja wolę żeby z wykopanej dziury biła czerń czeluści jamy
Kuszmeno Opublikowano 11 Grudnia 2011 #25 Opublikowano 11 Grudnia 2011 możesz użyć przeźroczystej pleksi, u mnie się sprawdza
filas Opublikowano 11 Grudnia 2011 #26 Opublikowano 11 Grudnia 2011 i to jest chyba najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy muszą coś mieć pod piachem
SNCF Opublikowano 22 Grudnia 2011 #27 Opublikowano 22 Grudnia 2011 A nie lepiej położyć/przykleić na dno 3mm spienione PCV? właśnie czy jest styrodur taki cieniutki w płytach do kupienia? choć pleksi 3mm też powinno wystarczyć pod kamienie?
aarset Opublikowano 22 Grudnia 2011 #28 Opublikowano 22 Grudnia 2011 PCV jest tańsze, bardziej elastyczne i łatwiejsze w obróbce niż pleksi.
SNCF Opublikowano 27 Grudnia 2011 #29 Opublikowano 27 Grudnia 2011 PCV jest tańsze, bardziej elastyczne i łatwiejsze w obróbce niż pleksi. a co myslicie o ustawianiu kamieni na takiej macie z szuflad, ma to ze 2-3mm : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80012853/
makok Opublikowano 27 Grudnia 2011 #30 Opublikowano 27 Grudnia 2011 idea podkładania coś pod kamienie czy zasadna czy nie wiąże się z podłożeniem czegokolwiek, bardziej dla spokoju psychicznego i spokojnego snu podkładającego... ja np podkładałem takie kratki jak czasem są w zlewie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się