kunta Opublikowano 13 Listopada 2011 #11 Opublikowano 13 Listopada 2011 Nigdy nie miałem NF w rozmiarze L ale sądząc po M-ce powinien być spoko. Co do Dainichi to zdecydowanie S.
Slawek-meszek Opublikowano 13 Listopada 2011 #12 Opublikowano 13 Listopada 2011 Kunta podpowiedz mi jaki dainchi dla roslinozercwa jaki dla miesozercw i oczywiscie cos na wzbarwienie
nabe Opublikowano 13 Listopada 2011 #13 Opublikowano 13 Listopada 2011 Dainichi veggie dla roślinojadów, ultima krill dla mięsożerców.
kunta Opublikowano 13 Listopada 2011 #14 Opublikowano 13 Listopada 2011 Możesz też od czasu do czasu sypnąć im Color FX
Tan-Mal Opublikowano 13 Listopada 2011 #15 Opublikowano 13 Listopada 2011 dla miesozecow polecam O.S.I. Cichlid platki i granulat dla roslinozercow O.S.I. Spirulina platki i granulat . Wszystkie pokarmy z dodatkiem enzymow trawiennych co ma kapitalny wplyw na proces trawienia i przyswajania pokarmu ale tez na czystosc wody
Michal_Chrzanowski Opublikowano 22 Listopada 2011 #16 Opublikowano 22 Listopada 2011 z mojego doświadczenia z NF. L - trochę większe od Medium Dainichi M - najlepszy rozmiar dla większości ryb - porównywalne z Dainichi Small S - trochę grubszy od pokarmu dla narybku. Dla moich ryb L jest za duże. Rozmiaru S używam, tak jak suszonego planktonu. Nawet duże ryby za nim pływają i jedzą, napewno mają przy tym trochę ruchu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się