Skocz do zawartości

Jak zagospodarować 112l Malawi od podstawy ;)


deimian86

Rekomendowane odpowiedzi


Właśnie te 8 sztuk to odpowiednia ilość na 112l akwarium.



Można mieć i 30 szt.


Mam nadzieję, że twoje rady ludzie czytają jako koloryt tego forum i szybko o tym zapominają.


Istnieje wielka różnica w trzymaniu ryb w sposób polecany przez ciebie a polecany przez większość klubowiczów.

Gdy raz spróbujesz pójść ścieżka jaką polecamy to może i sam zobaczysz różnicę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie te 8 sztuk to odpowiednia ilość na 112l akwarium.



Można mieć i 30 szt.


Mam nadzieję, że twoje rady ludzie czytają jako koloryt tego forum i szybko o tym zapominają.


Istnieje wielka różnica w trzymaniu ryb w sposób polecany przez ciebie a polecany przez większość klubowiczów.

Gdy raz spróbujesz pójść ścieżka jaką polecamy to może i sam zobaczysz różnicę.



Miałem pyszczaki w liczbie takiej jak polecacie,z filtracją taką jak polecacie itp.

Zdecydowanie teraz przy większej liczbie ryb,akwarium prezentuje się znacznie lepiej.

Pyszczaki zachowują się tak samo naturalnie jak w akwarium przy mniejszej obsadzie,ale agresja mniejsza.

Więc uważam,że większość rad z tego forum jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pyszczaki w liczbie takiej jak polecacie,z filtracją taką jak polecacie itp.


Ciekawe,99% odwiedzających to forum sobie ceni nasze rady i nie narzeka,tylko znowu Ty Panie Kroczek....przepraszam Panie Flavus...


Zdecydowanie teraz przy większej liczbie ryb,akwarium prezentuje się znacznie lepiej.


Pewnie przypomina aktualne problemy PKP,zapchane pociągi,dworce...


Pyszczaki zachowują się tak samo naturalnie jak w akwarium przy mniejszej obsadzie,ale agresja mniejsza.


No jak nie mają gdzie pływać to w jaki sposób mają walczyć o samice,rewiry..?Odbierasz im tym sposobem naturalne zachowania...


Więc uważam,że większość rad z tego forum jest słaba.


To po raz n-ty dostaniesz tą samą odpowiedź...nikogo na siłę tu nie trzymamy,drzwi są szeroko otwarte.

I nie siej fermentu proszę ja Ciebie.


Co myślicie o filtrach taki jak FILTR WEWN. AQUAEL TURBO 650L

Czy on się nadaje :?:



Chcesz w nim też biologię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie myślałem ;) Tylko z reguły wiem że jak coś jest do kilku rzeczy to jest do niczego

Dlatego tak się zastanawiam nad tym filtrem . Nie jest drogi i opinie tez dobre czytałem o nim ;)


a myślisz że biologia w nim była by satysfakcjonująca?


Nie pisz posta pod postem,używaj opcji edytuj.Posty połączyłem.Perez666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz widzę kłopotów na siłę. Logicznie myśląc to filtr wewnętrzny nie jest Ci w stanie zapewnić filtracji biologicznej.

Daj chociaż małą kaskadę, filtr zrobiony ze słoika, cokolwiek, gdzie będzie ze 2 litry mediów.. Zobaczysz, ryby Ci to wynagrodzą swym zachowaniem, oraz pięknymi barwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.