RadoHC Opublikowano 17 Lipca 2010 #1 Opublikowano 17 Lipca 2010 Przenosiłem dziś samicę Ps.Acei do małego zbiornika i kiedy złapałem ją do siatki wypluła część maluchów w trakcie, jakieś 10 sztuk. Wszystko wypuściłem do nowego zbiornika i samica dalej trzyma w pysku resztę, natomiast uciekinierzy leżą na dnie przyklejeni do piasku. Wygląda na to że prąd może być dla nich zbyt silny. Samica trzyma ikrę 2,5 tygodnia, czy jest za wcześnie żeby małe sobie poradziły? To jej pierwsze maluchy. Mogę odłowić ją jak tylko sama wypluję resztę?
brazylia Opublikowano 17 Lipca 2010 #2 Opublikowano 17 Lipca 2010 Jezeli bedzie dobre natlenienie wody to maja jakas szanse, aczkolwiek slaba.Jak sama wypusci reszte to jak najbardziej mozesz ja odlowic.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się