Marek_85 Opublikowano 29 Stycznia 2010 #1 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Witam, w poszukiwaniu wątku nie natknąłem się na taki temat więc zakładam.Chodzi mi o temperaturę w jakich trzymacie swoje pysie , czy temperatura w aqua ma wpływ na barwy ryb. Zauważyłem że u kolegi który ma temp 28 stopni rybki maja lepsze barwy niz przy mojej temp 25-27 stopni. Moję pytanie czy temperatura wody ma to jakiś wpływ na barwy ryb? Pozdrawiam
elozox Opublikowano 29 Stycznia 2010 #2 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Tak podnoszac temp w akwa mozesz wzbodzic u ryb ochote na tarlo i wtedy podniecony samiec pokazuje pelnie swoich kolorow
czester_ Opublikowano 29 Stycznia 2010 #3 Opublikowano 29 Stycznia 2010 Witam, w poszukiwaniu wątku nie natknąłem się na taki temat więc zakładam.Chodzi mi o temperaturę w jakich trzymacie swoje pysie , czy temperatura w aqua ma wpływ na barwy ryb. Zauważyłem że u kolegi który ma temp 28 stopni rybki maja lepsze barwy niz przy mojej temp 25-27 stopni. Moję pytanie czy temperatura wody ma to jakiś wpływ na barwy ryb? Pozdrawiam Na barwę ryb składa się wiele czynników takich jak pokarm, oświetlenie, jakość wody, odpowiednia pielęgnacja. Temperatura raczej nie jest tu czynnikiem efektywnie uwydatniającym barwy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się