Zygfryd1708 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 #1 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 Mam pytanie czy ktoś ma test pH firmy JBL bo zauważyłem nieścisłość. Mianowicie na buteleczce pisze żeby dodać 3 krople odczynnika a w instrukcji 4, i nie wiem jak mierzyć. Przy 3 kroplach wychodzi mi pH 8 a przy 4 pH 7,5. Ktoś też zauważył takie coś?
aarset Opublikowano 17 Sierpnia 2009 #2 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 Mam test JBL na pH 7,4-9,0. Zarówno w instrukcji jak i na odwrocie skali barw jest informacja, żeby dodać 3 krople. Na buteleczce nie ma żadnej informacji na ten temat. Pozdrawiam
Zygfryd1708 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 Autor #3 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 Ja mam test 3,0 - 10,0 wiec moze u ciebie byc inaczej. Na odwrocie skali barw nic nie pisze
Perez666 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 #4 Opublikowano 17 Sierpnia 2009 ja też mam 7,4-9 , na skali i instrukcji jak i na buteleczce jest podane 3 krople
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się