tygrysex Opublikowano 6 Maja 2008 #1 Opublikowano 6 Maja 2008 No wlasnie, kumpel obiecal mi zalatwic ciemny bazalt w postaci cienkich platow... chcialem to polaczyc czarnym silikonem z pleksa i w ten sposob zrobic bardziej naturalne tlo. I co zazekal sie, ze nie bedzie zadnego problemu, to ostatnio juz jednak zmienil zdanie i niestety bedzie problem. I teraz moje pytanie, co mozna zastosowac zamiast bazaltu, tak zeby bylo w ciemnym kolorze (szarosci-czern) i wystepowalo w platach tak max 10mm, ale tez w grubszych, aby wykozystac jako dekoracje do piachu... no taki komplet poprostu A jeszcze, czy jest mozliwosc gdzies to zamowic, moze ktos mial podobny problem i mu sie udalo, bede wdzieczny za pomoc, bo to narazie kolejny moj krok z przejscia z ogolnego na Malawi...
yaro Opublikowano 7 Maja 2008 #2 Opublikowano 7 Maja 2008 proponuję piaskowiec, gdy porośnie glonem mało rzeczy wyglada naturalniej, no i barwa jego jest nie czarna ale również ciemna.
slawek gorol Opublikowano 7 Maja 2008 #3 Opublikowano 7 Maja 2008 Yaro a piaskowiec występuje w kolorze "szarosci-czern" ? Osobiście się nie spotkałem :? Bo chyba o taki kolor autorowi chodzi
yaro Opublikowano 7 Maja 2008 #4 Opublikowano 7 Maja 2008 nie, a w Malawi występują czarne kamienie ? Natomiast dlatego napisałem jak piaskowiec porośnie glonem to ma kolor ciemno-zielony, brązowy i wygląda lepiej niż czarny bazalt. IMHO.
tygrysex Opublikowano 7 Maja 2008 Autor #5 Opublikowano 7 Maja 2008 slawekosw - ja tam czlowiek otwarty jestem na rozne pomysly, ogolnie uparlem sie na akwarium w ciemnej tonacji + piasek, ale moze sie okazac, ze nie znajde odpowiedniego materialu i tyle wiec propozycja yaro, tez jest jakims wyjsciem... bo priorytetem jest zrobic plaskie tlo, aby zbiornik pozostal jak najwiekszy... a, ze ciemne to juz wymysl mojej chorej wyobrazni Na Chwile obecna to chce sie wybrac w to miejsce i zobaczyc co znajde.... http://www.allegro.pl/item354432338_kam ... ranit.html
slawek gorol Opublikowano 7 Maja 2008 #6 Opublikowano 7 Maja 2008 Hehe..Nie jesteś sam.Ja też mam ciemnie akwa..Wymontowałem jedną świetlówkę,w akwa mam czarne skały...Właśnie jestem na etapie tła.... A że zapytam skąd kolega jest ? Jak już tak krótkie wiadomości wysyłasz jedne po drugim to edytuj;) Nieprzejżyście się robi. czester_
tygrysex Opublikowano 7 Maja 2008 Autor #7 Opublikowano 7 Maja 2008 Slawków... miedzy Dąbrową Gorniczą, a Olkuszem... a rozleglej, to miedzy Krakowem a Katowicami...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się