mars Opublikowano 7 Maja 2008 #11 Opublikowano 7 Maja 2008 Tuz pod Twoim topicem jest bardzo podobny i dotyczy tego samego zagadnienia viewtopic.php?f=16&t=3006 naprawdę warto poczytac to forum
sision Opublikowano 7 Maja 2008 #12 Opublikowano 7 Maja 2008 Aaa, 650l zew... przepraszam, źle przeczytałem Twojego posta :oops: Ten kubełek da radę, jeśli masz dobre złoża (czyli np. ceramika) a obsada nie jest przesadzona. Tzn ok 15 ryb w 240l. Mimo wszystko wew uważam za zbyt słaby i podtrzymuję powyższe zdanie: ok 1500l/h
tygrysex Opublikowano 25 Października 2008 Autor #13 Opublikowano 25 Października 2008 Po wieeeeeeeelkiej przerwie... (spowodowanej wieloma czynnikami) wreszcie zlozylem dzis baniaczek i zanim go zaleje, chcialem zapytac o Wasze zdanie co do ulozenia kamorkow w piasku Bede wdzieczny za jakies opinie, wskazowki, propozycje itp. (szczegolnie na temat mojego pierwszego tla z naturalnych surowcow).... Brakuje tylko Atmana ktory bedzie po lewej stronie akwarium (przykleja sie wlasnie do niego kawalek plaskiego kamienia, aby go zaslonic przy patrzeniu na baniak z frontu) http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 12e61527a4 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 875261f589 Pozdrawiam...
slawek gorol Opublikowano 25 Października 2008 #14 Opublikowano 25 Października 2008 te kamienie w gore, w gore....
tygrysex Opublikowano 25 Października 2008 Autor #15 Opublikowano 25 Października 2008 tzn wyzej? czy nie na plasko?
slawek gorol Opublikowano 25 Października 2008 #16 Opublikowano 25 Października 2008 dokladnie tak, jak mowisz. kamienie w gore a wyciagna ci baniak i pojawi sie sliczna glebia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się