Filtracja - narurowiec + ULTRAMAX 2000 - 480 L - 170 x 45 x 60 cm
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez pozner · Opublikowano
Ja mimo wszystko odniosę się tu do obsady, gdyż tematu chyba nie będzie w odpowiednim dziale. Przemyśl temat acei. To duża, toniowa, a przede wszystkim stadna ryba. 350l. moim zdaniem to trochę za mało. Tych ryb powinieneś mieć w akwarium przynajmniej kilkanaście. Wtedy widać ich styl życia...funkcjonowania. Jeśli miałbyś je zastąpić, to kolorystycznie najbardziej pasują socolofi. -
Przez yaro · Opublikowano
Szybkie pytanie, od 1/16 finału liczymy od nowa, by gdyby ktoś był chętny dołączyć do zabawy miał szanse? Czy lecimy dalej z obecną numeracją? -
Przez yaro · Opublikowano
RZP Arabia S. 0:0 Urugwaj Hiszpania 0:1 Egipt Iran 1:1 -
Przez yaro · Opublikowano
Turcja USA 3:2 Norwegia Francja 1:4 Senegal Irak 5:0 -
Przez yaro · Opublikowano
Japonia Szwecja 1:1 Tunezja Holandia 1:3 Paragwaj Australia 0:0 -
Przez yaro · Opublikowano
Czechy Meksyk 0:3 Curacao WKS 0:2 Ekwador Niemcy 2:1 -
Przez yaro · Opublikowano
Szwajcaria Kanada 2:1 BiH Katar 3:1 -
Przez Andrzej Głuszyca · Opublikowano
Podbijam temat. Kwota wylicytowana będzie darowizną na rzecz KM. Ktoś jest jeszcze chętny aby pomóc KM?
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się