Skocz do zawartości

Jelonowe 300L


Jelonek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem na etapie budowy modułu i ustawiania kamieni. Moduł jest teraz malowany ( śnieżka supermal emalia akrylowa biały mat + śnieżka kolorex pigment czarny). Moduł wyszedł chyba nieźle, efekt będzie po malowaniu. Z ustawianiem kamieni ( szary dolomit) niby prosta sprawa, ale możliwości jest dużo, na pewno wasze podpowiedzi pomogą. Poniżej dam kilka ustawek , powiedzcie która ma największy potencjał. Dodam że moduł na zdjęciach jest przed malowaniem i wyglądu nie ma. Ustawki są z dużych kamieni, do akwa trafią też mniejsze kawałki. Na dno piasek frakcja 0.8-1.2 ( wymieszany jasno szary z brązowym ) + drobny żwirek o losowej gradacji od 2 mm do 25 mm. 

IMG_20210819_074054.jpg

IMG_20210819_073549.jpg

IMG_20210818_104151.jpg

IMG_20210819_073235.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jelonek napisał:

Ustawka trochę podrasowana, ale dalej coś mi tu nie gra.

Wg mnie całą kompozycję nie tyle psują co po prostu  nie pasują moduły z lewej strony. One są zbyt równo " odcięte" co w zestawieniu z kamieniami wygląda nienaturalnie . W poście nr 1 drugie zdjęcie od góry wygląda bardzo fajnie ( ewentualnie mała poprawka) . Gdybyś może dał moduły ( tło) na całą szybę tylną plus kamienie na piasku to wg mnie byłoby super. Albo czarna folia i kamienie jak na zdjęciu z posta  nr1  zdjęcie nr2. Masz jeszcze czas na przemyślenia.

Edytowane przez Andrzej Głuszyca
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzeju, na tylnej szybie będzie czarna folia, będzie widać ją tam gdzie nie ma modułu, czyli cała prawa strona. Popracuję jeszcze nad ustawką ze zdjęcia 2, tak żeby to zagrało z modułem, bo ustawka fajna tylko czy nie zasłania za dużo modułu?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jelonek napisał:

Popracuję jeszcze nad ustawką ze zdjęcia 2, tak żeby to zagrało z modułem, bo ustawka fajna tylko czy nie zasłania za dużo modułu?

Może tam gdzie moduły czyli po lewej stronie warto dać 3-4 mniejsze kamyki aby nie zasłaniały modułów a po prawej zrobić stertę z większych tak aby  ich wielkość i ułożenie powodowały spadek linii do lewej strony? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.