Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, czy w zbiorniku 250x60x60 jest szansa na sensowne połączenie 2+6 chipokae, 2+6 crabro oraz 3+12? saulosi? Obecnie mam dwa mlode samce chipokae w 120cm oraz (chyba) 2 młode samce crabro. Patrząc na agresję dominującego samca chipokae zastanawiam się, czy taki układ ma rację bytu. Fajnie obserwuje się dwusamcowy układ saulosi, stąd taki pomysł przy przesiadce na większy baniak.

Opublikowano

Witaj! 

Fajnie się patrzy na saulosi, ale chipokae i crabro to już zupełnie inna kategoria. Najgorsza jest sytuacja, gdy dochodzi do walki o dominację wśród takich ryb. Trudno przewidzieć jaki będzie tego finał, ale zbiornik jest zacny i spróbować trzeba. 

Osobiście kombinuję z chipokae w większym stadzie dwupokoleniowym, ale nic konkretnego na ten temat jeszcze napisać nie mogę. Wspaniała ryba, której grozi wyginięcie.

Powodzenia życzę! 

 

  • Lubię to 3
Opublikowano

Dzięki za odpowiedź. Będę próbował zatem. Na dużym dnie można zrobić sporo niezależnych (oddzielnych) kamieniołomów i to powinno pomóc ;)

  • Lubię to 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.