Sarkon Opublikowano 27 Września 2020 Autor #11 Opublikowano 27 Września 2020 Drodzy państwo. Testy zrobione po 4 dniach. Mam wrażenie że NO3 delikatnie spadło....a chyba powinno lecieć w górę. Zatem, czekać dalej?
darkon Opublikowano 27 Września 2020 #12 Opublikowano 27 Września 2020 (edytowane) Nie przejmuj się NO3, do kontroli przebiegu cyklu azotowego wystarczy tylko test NO2, kiedy test pokaże poziom niewykrywalny, to wtedy podmiana 50% wody i zarybienie. Edytowane 27 Września 2020 przez AndrzejGłuszyca 2
Sarkon Opublikowano 1 Października 2020 Autor #13 Opublikowano 1 Października 2020 Drodzy państwo. Kolejny test. NO2 powoli spada.
darkon Opublikowano 1 Października 2020 #14 Opublikowano 1 Października 2020 Czyli wszystko idzie zgodnie z planem, czas zarybienia się zbliża Wy-Tapatalkowane 2
Nemo 77 Opublikowano 5 Października 2021 #15 Opublikowano 5 Października 2021 Witam. Panowie i Panie nie zakładając nowego tematu.Czy przy takich parametrach wody szykować się do wpuszczenia rybek? Akwarium już zalane wodą od 3,4 tygodni. Przedstawię wyniki testów od 20 września i proszę o weryfikację. Dodany został na początku Seachem Stability i sypany pokarm co drugi,trzeci dzień. 20.09 NO2-- > 1 NO3-- 5 NH4-- 0,05 24.09 NO2-- 0,4 NO3-- 5 NH4-- 0,05 28.09 NO2-- < 0,01 NO3 --2 NH4-- <0,05 01.10 NO2-- 0,025 NO3-- 1 NH4--< 0,05 04.10 NO2-< 0,01 NO3--1 NH4-- <0,05 PH wody zawsze ok 7.6 i twardość kH 12 .Testy JBL. Dzięki i pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się