Skocz do zawartości

Najpiękniejsze gatunki mbuna - Sondaż Hariego ;)


harisimi

Rekomendowane odpowiedzi

TOP 10


1. Pseudotropheus msobo magunga 79 pkt

2. Pseudotropheus demasoni 71 pkt

3. Labidochromis sp hongi 44 pkt

4. Pseudotropheus tropheops sp. chilumba 34 pkt

. Pseudotopheus sp. elongatus mpanga 34 pkt

. Pseudotropheus saulosi 34 pkt.

7. Melanochromis cyaneorhabdos 32 pkt.

8. Pseudotropheus acei 26 pkt.

9. Labidochromis caeruleus 24 pkt.

. Maylandia estherae red - red 24 pkt.



Kilka pozycji się dubluje nie napisałem jakie są zasady kolejności przy równej ilości punktów więc już tak zostanie. Dzięki za udział ( 26 osób poza mną :D ) i podziwiajcie naszą liste ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czyli co przystępujemy do zabawy od nowa na 2012r Mogę ewentualnie zająć się policzeniem wszystkich glosów oddanych w naszym sondażu Powiedzmy że termin od dzisiaj 26,03 do 9,04 Podajemy 10 naszych pupili w odpowiedniej kolejności a punktacja to 1pozycja-10pkt, 2pozycja-9pkt itd do ostatniej pozycji Nic innego nie pozosało jak zaprosić do zabawy ponownie:-) GŁOSUJEMY na MBUNE i NOMBUNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co przystępujemy do zabawy od nowa na 2012r Mogę ewentualnie zająć się policzeniem wszystkich glosów oddanych w naszym sondażu Powiedzmy że termin od dzisiaj 26,03 do 9,04 Podajemy 10 naszych pupili w odpowiedniej kolejności a punktacja to 1pozycja-10pkt, 2pozycja-9pkt itd do ostatniej pozycji Nic innego nie pozosało jak zaprosić do zabawy ponownie:-)


Puktacja byla troche inna w tamtej sondzie;)

Kolejność ( zwłąszcza 1 piątki ) jest konieczna gdyż wasz faworyt dostanie 10 pkt, drugi 7 pkt a trzeci 5 pkt., czwarty 3 pkt, piąty 2 pkt. pozostała piątka po jednym pkt...


ale to tylko tak gwoli scislosci:D moze byc tak jak podales.;)


Szkoda ze tylko mbuna.:( mimo ze piekna wielu preferuje non.;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Brazylia masz rację przecież nie tylko mamy w swoich zbiornikach mbune wiec juz poprawiam na nombune też Da nam to wiekszy obraz jakie trzymamy pysie:-)A co do punktacji myślę że nich zostanie ta co zaproponowałem bedzie więcej liczenia ale każda rybka bedzie doceniona:-) Może lepszym rozwiązaniem bedzie założenie nowego temau??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.