Ptakug Opublikowano 29 Lutego 2020 #1 Opublikowano 29 Lutego 2020 (edytowane) Witam szanownych kolegów. Na początku bardzo chcę podziękować koledze Bartek_De wie za co. A to moja piękność zalana tydzień temu zakupiona https://m.facebook.com/NexusAkwarium/I od razu powiem że nie byłem zadowolony po zakupie A tak wygląda zmocnienie po tygodniowym zalaniu tak wczoraj A tak dzisiaj Spuszczać wodę? Edytowane 29 Lutego 2020 przez Ptakug
Bartek_De Opublikowano 29 Lutego 2020 #2 Opublikowano 29 Lutego 2020 (edytowane) Oznaczę za Ciebie @AKWARIA.PRO @przemek wieczorek co o tym myślicie? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Edytowane 29 Lutego 2020 przez Bartek_De
Ptakug Opublikowano 29 Lutego 2020 Autor #3 Opublikowano 29 Lutego 2020 (edytowane) Śmiało. Jestem przygotowany do spuszczenia Czekam tylko na wasz znak Edytowane 29 Lutego 2020 przez Ptakug
timi-akwaria.pro Opublikowano 29 Lutego 2020 #4 Opublikowano 29 Lutego 2020 Spokojnie, normalna sprawa. Skurcz silikonu. Niemal zawsze się pojawia w tym miejscu ze względu na dużą powierzchnię spoiny. 1
Bartek_De Opublikowano 29 Lutego 2020 #5 Opublikowano 29 Lutego 2020 No i wszystko jasne A ja już polecałem spuszczać wodę i reklamować Dobrze, że założyłeś tematWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ptakug Opublikowano 29 Lutego 2020 Autor #6 Opublikowano 29 Lutego 2020 Dobrze że mi kazałeś Aż mi normalnie ulżyło. Dzięki chłopaki 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się