Jump to content

białe wapienie Poznań, gdzie kupie???


mac

Recommended Posts

Ma pytanie, wczesniej je do Was kierowałem , ale w innym poscie. Gdzie w Poznaniu kupie białe wapienie. Sklepy akwa odpadaja bo mega drogo. Byłem na Podolańskiej, Bukowskiej i nie maja, jest jakis żólty ale brzydki jak noc. Ktos wie gdzie jeszcze mogą mieć coś takiego, albo jaki sklep w Poznaniu ma je w dobrych cenach???Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

ale wioska, sam ze soba pisza jak narazie, ale w takim razie moze znacie odpowiedz na inne pytanie,. Dorwalem wkoncu fajne, biale piaskowce, juz kupilem, maja tez tam wapienie, ale nie oczyszczone, w srodku sa biale, ale na zewnatrz cale zolte i brudne, czy jest jakas szansa sciagniecia tego brudu mechanicznie, ktos probowal...jakas wiertarczeka z metalowa szczotką czy co????

Link to comment
Share on other sites

, maja tez tam wapienie, ale nie oczyszczone, w srodku sa biale, ale na zewnatrz cale zolte i brudne, czy jest jakas szansa sciagniecia tego brudu mechanicznie, ktos probowal...jakas wiertarczeka z metalowa szczotką czy co????


oskrobać to możesz tylko ze to syzyfowa praca - bo po paru tygodniach w akwa to i tak beda one żółto brązowe od okrzemków a po nastepnych paru miesiącach beda wystepowały w wielu kolorach .... oprócz białego :wink::lol:

Link to comment
Share on other sites

a gdzie to dokladnie, dzisiaj jade do starogardu gdanskiego, jutro tez tam bede sie krecil, gdzie ta miejscowosc co napisales....skoro ten ze skladu za pol roku bedzie zolty, w takim razie czy tak samo zachowa sie ten bialy filipinksi ze sklepu???????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Zakład Produkcji Grysów i Mieszanek Wapiennych


Kopalnia wapienia Barcin-Piechcin-Pakość na Kujawach o wymiarach 8 km długości, 1 km szerokości i zasobach 1,2 mld ton należy do jednej z najbardziej okazałych kopalń tego typu w całej Europie Centralnej i Wschodniej.

Wapień występujący w złożu znajduje zastosowanie w przemyśle chemicznym (sodowym), wapienniczym, cementowym, w cukrownictwie i budownictwie.

ASORTYMENT


Grysy o frakcji 0-4, 4-16, 8-16, 16-25

Wg przeprowadzonych badań powyższe grysy spełniają wymagania normy PN-B-11112:1996; nadają się więc do produkcji mieszanek mineralno asfaltowych do warstw ścieralnej, wiążącej i podbudowy dla kategorii ruchu od KR1-2, oraz warstwy wiążącej i podbudowy w KR 3-6.

Kliniec i mieszanki wapienne 0-31,5 i żwirowo-wapienne 0-31,5 do stosowania w warstwach stabilizacji mechanicznej.

KONTAKT:


Zakład Produkcji Grysów i Mieszanek Wapiennych

Wapienno, 88-190 Barcin

tel. 052 564 34 91, fax 052 564 34 90Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.