relativedegree Opublikowano 28 Marca 2019 Autor #11 Opublikowano 28 Marca 2019 Dzięki wszystkim za miłe słowa. Akwarium funkcjonuje już 6 miesięcy, z czego niecałe 5 z rybami więc ta wataha już można powiedzieć dotarta. Z tego co zaobserwowałem ( lub z tego co się uaktywniło póki co ) są 3 samce demasoni, dwa samce labidochromis i jeden Socolofi. Szczerze mówiąc trochę się dziwie, że jeszcze żadnego zgona nie było przy trzech samcach Demasoni. Potyczki i słynne kręcenie się jest ale nie jakoś nagminnie często. Ryby jeszcze dość młode to oczywista sprawa. Co do „serwisu” akwarium staram się aby było jak najbardziej czyste czyli standard tygodniowy - czyszczenia szyb, zebranie odchodów których filtr nie wyłapał no i wypłukanie gąbki mechanika, podmianka wody 40 litrów. Jak wszystko się ustabilizowało przestałem robić testy bo tanie to tutaj nie jest. Jak zauważę jakieś odchyły to wiadomo bez tego ani rusz. Myśle, że poza pielęgnacją zbiornika trochę ten Purigen robi swoje przy tej ilości ryb. Cyrkulację wydaje mi się mam ok bo jakoś te kupy nie zalegają ( trochę się z tym pomęczyłem na początku ). W biologa zajrzałem dwa tygodnie temu i poza koloniami bakterii porządeczek więc nic nie ruszałem.Dziękuje również wszystkim za porady odnośnie obsady i kupna ryb, jednak zamiast kompletować ryby od nowa raczej patrzę w stronę redukcji i tyle Ryby od jakiegoś miesiąca czy półtora trochę wystrzeliły w rozmiarze, wcześniej wydawało mi się że nie rosną. Trochę się rozpisałem no ale cóż, dziewczyna jest wyrozumiała i też popatrzy ale jak już głębiej pójdę w temat to jak to kobita, jeszcze jest w szoku ile ja przy tym się narobię W każdym razie dla mnie to najpiękniejszy biotop którego chyba już nie zmienię nigdy. Kufelek piwka wieczorem, kanapa przed akwarium i jest spektakl skubiących glony ryb.Ciężko zrobić telefonem zdjęcie, ale jest mój ulubiony przedstawiciel gatunku : Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 3
Bartek_De Opublikowano 28 Marca 2019 #12 Opublikowano 28 Marca 2019 No no, tego demasonka masz ślicznegoWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Tom74 Opublikowano 31 Marca 2019 #13 Opublikowano 31 Marca 2019 Ładne akwarium. W dniu 29.03.2019 o 00:40, Bartek_De napisał: No no, tego demasonka masz ślicznego Kolega nie ma demasoni? Ten nie jest najlepszej jakosci.
Bastian Opublikowano 11 Kwietnia 2019 #14 Opublikowano 11 Kwietnia 2019 Bardzo ładnie i klimatycznie, bardzo mi się podoba
relativedegree Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Autor #15 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Aktualizacja: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1
Falcowski Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #16 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Czy ty nie piszesz przypadkiem w dwóch tematach o tej samej aranżacji? Ale jak już pisałem, wygląda ekstra.
relativedegree Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Autor #17 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Tak, dodałem tutaj jako aktualizacje W sumie, żeby nie powielać może moderator post usunąć. Powinienem edytować pierwszy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #18 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 (edytowane) 11 godzin temu, relativedegree napisał: W sumie, żeby nie powielać może moderator post usunąć Jest OK. To są dwa różne tematy ..aczkolwiek w tym tylko się przedstawiamy i swoje akwa.:) Posty dotyczące ocen aranżacji przeniosłem do tematu jak niżej: Edytowane 20 Kwietnia 2019 przez AndrzejGłuszyca
relativedegree Opublikowano 14 Października 2019 Autor #19 Opublikowano 14 Października 2019 Aktualizacja aranżacji którą się tutaj nie podzieliłem a istnieje już jakiś czas Co prawda dałem foto na konkurs FB, ale strasznie popsuło jakość. https://ibb.co/pWr4W7JWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się