Skocz do zawartości

FAUST


Rekomendowane odpowiedzi

A podobno faust ma już nie być sprowadzany przez praktikera, ale chyba jakiś czas tylko. Gdy byłem ostatnim razem się pytać o farbę, to powiedzieli, że mają tylko to co na półkach, i już nie sprowadzają bo Faust zmienia nazwę, czy jakoś tak.


Do netu będę miał dostęp dopiero w PT, ale sprawdzę jaki jest termin przydatności do użytkowania bo może warto nakupić na zapas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując dwa miesiące temu fausta również to słyszałem że sie z niego wycofują bo im kiepsko schodzi rozmawiałem z pracownikiem i powiedziałem mu że w takim wypadku to oznacza że w Łodzi musi być mało ludzi co robią tła do akwarium lub upiększają zbiornik przy wykorzystaniu tej farby zjeździłem wtedy wszystkie praktikery w Łodzi i znalazłem w jednym jest troszkę mniej uczęszczany i tam sie udało dostać farbkę.


Ps. Więc proszę kolegę bidzi o odpowiedź na moją wiadomość to postaram się to ustalić maksymalnie do niedzieli niestety pracuje w takich godzinach gdzie mogę nie zdążyć się obrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ps. Więc proszę kolegę bidzi o odpowiedź na moją wiadomość to postaram się to ustalić maksymalnie do niedzieli niestety pracuje w takich godzinach gdzie mogę nie zdążyć się obrobić.




Wiadomość przesłana, dziękuje bardzo za pomoc, poczekam choćby nie wiem ile, bo i tak nie widzę innej opcji jak zdobycie tej farby więc czas tutaj w takich okolicznościach nie gra roli. Dziękuje bardzo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podziękowac policeman za zakup farb fausta, bez niego z pewnoscią nie miałbym tego produktu, Teraz dysponuje wszystkim co jest niezbędne to tworzenia tła, czyli jakieś 5% za sobą :) Jeszcze raz wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podziękowac policeman za zakup farb fausta, bez niego z pewnoscią nie miałbym tego produktu, Teraz dysponuje wszystkim co jest niezbędne to tworzenia tła, czyli jakieś 5% za sobą :) Jeszcze raz wielkie dzięki.


a sam ceresit z pigmentem nie da rady? musi byc ta farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



a sam ceresit z pigmentem nie da rady? musi byc ta farba?



Własnie chodzi o to że nie ;) Nie ukrywam że bede się wzorował na klubowiczach co do tworzenia tła ( mam nadzieje że nie oskarżą mnie o plagiat) i chcę nadać temu dziełu naturalny wygląd, wiem że sam cr65 mógłby być, ale ja chcę zrobić wszystko od początku do końca, glon u mnie jakoś niedziała tak jak w innych zbiornikach, a nawet gdyby, bedą zacienione miejsca gdzie glon z pewnością nie bedzie tak intensywnie osiadał. Gdyby nie było to tak istotne, struktury w sklepach też mogły by być np. szare lub czarne ;) Chcę po prostu zrobić to dobrze, a przynajmniej postarać się aby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użycie farb do tła da zupełnie inny efekt, niż użycie pigmentu. Jednak nie skreślam metody barwienia cr. Sam użyłem pigmentu w swoim tle i jestem pośrednio zadowolony. To było moje pierwsze tło i teraz zrobiłbym to lepiej. Dlatego polecam sobie najpierw potestować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podziękowac policeman za zakup farb fausta, bez niego z pewnoscią nie miałbym tego produktu, Teraz dysponuje wszystkim co jest niezbędne to tworzenia tła, czyli jakieś 5% za sobą :) Jeszcze raz wielkie dzięki.


:oops:proszę bardzo nie ma żadnego problemu jeśli tylko mogę pomóc to czemu tego nie zrobić a poza tym miło się przyczynić do powstawania czegoś nowego domu dla pyśków. Mam nadzieje że kolega Bidzi jak już otrzyma wszystkie składniki pochwali sie nam wspaniałym tłem


PS. i będę miał w tym swój udział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością się pochwalę, o ile bedzie czym ;) Tak jak pisałem bede się wzorował na poprzednikach więc nic nowego nie pokaże po za tym co zrobię. mam tylko nadzieję że Romek i Maro nie będą mi mieli za złe tego że wzoruję się na ich przykładach. Nie mam koncepcji na własne tło więc skorzystałem z ich dzieł sztuki.


P.S. "szkielet" z płyt XPS już jest gotowy, pianka dosycha i niebawem bedę wyrabiał wzorki skał. Ceresit jest więc też wszystko pójdzie sprawnie. Farbka niebawem w drodze więc za jakiś czas bede mógł wkleić moje wypociny.


Pozdrawiam i dziękuję wszystkim którzy się przyczynili to tworzenia mojego tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.