Thorgal76 Opublikowano 3 Czerwca 2018 #1 Opublikowano 3 Czerwca 2018 Yellow, Saulosi, Socolofi, Lombardi, Mbamba, Maingano, Acei. Chciałbym produkty z najwyższej półki i fajnie gdyby było coś wybarwiającego. Z obecnych chcę zostawić spirulinę forte tropicala. Z gory dziękuję za pomoc w ustaleniu diety. Oczywiście ryby są małe Ok 3-4 cm.
egon44 Opublikowano 3 Czerwca 2018 #2 Opublikowano 3 Czerwca 2018 W jakim litrażu będziesz trzymał te ryby? Na początku proponowałbym pokarmy płatkowane,a później gdy się skończą a ryby podrosną to zakupisz sobie np.granulaty... https://www.clarias.pl/osi-hs-aqua-vivid-color-flakes-200g1000ml-nowosc-p-27712.html https://www.clarias.pl/osi-hs-aqua-cichlid-flakes-200g1000ml-platki-dla-pielegnic-nowosc-p-27713.html https://www.clarias.pl/osi-hs-aqua-spirulina-flakes-1000ml200g-spirulina-premium-w-platkach-p-7341.html
Thorgal76 Opublikowano 3 Czerwca 2018 Autor #3 Opublikowano 3 Czerwca 2018 Póki co w 150 ale powoli się wkręcam w temat i pewnie za rok litrami będzie znacznie większy. Choć nie ukrywam ze od biotopowego wiele bardziej zależy mi na kolorach. A jakieś produkty naturefood?
TOMKUD Opublikowano 3 Czerwca 2018 #4 Opublikowano 3 Czerwca 2018 Masz je w 150 litrach , czy w akwa długości 150 cm ? Aż się boję zapytać ile masz sztuk . 1
Thorgal76 Opublikowano 3 Czerwca 2018 Autor #5 Opublikowano 3 Czerwca 2018 W sumie 14 sztuk. Jest im o niebo lepiej od miejsca gdzie przebywały wcześniej. Póki co sa niewielkie. Jeżeli zobaczę ze się męczą powiększę im akwarium...tylko, ze nie o to pytałem w temacie.
Thorgal76 Opublikowano 4 Czerwca 2018 Autor #6 Opublikowano 4 Czerwca 2018 Dziękuję bardzo za wszystkie rady. Wybrałem naturefood.
TOMKUD Opublikowano 4 Czerwca 2018 #7 Opublikowano 4 Czerwca 2018 naturefood nie pomoże , jak grochem o ścianę
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Czerwca 2018 #8 Opublikowano 4 Czerwca 2018 Panowie...kolega prosił o radę w sprawie pokarmu dlatego trzymajmy się tematu. 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Czerwca 2018 #9 Opublikowano 4 Czerwca 2018 (edytowane) ..po uporządkowaniu tematu musiałem być konsekwentny i temat dotyczący spostrzeżeń startu akwa wydzieliłem jak niżej: Edytowane 4 Czerwca 2018 przez AndrzejGłuszyca
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się