PrezesQ Opublikowano 20 Maja 2018 #1 Opublikowano 20 Maja 2018 (edytowane) Witam Was moi drodzy, na wstępie napisze tak wiem rośliny i Malawi to ble fuj a już w takiej ilości to tragedia, ale mam do Was pytanko, co mogę zrobić z tym brązowym glonem widocznym na zdjęciach, ogólnie glony jak glony spoko ale tutaj to trochę wygląda jak bobki ryb, żeby to było jakoś palcami porośnięte a nie takie kropki... Edytowane 23 Maja 2018 przez AndrzejGłuszyca
rysib Opublikowano 23 Maja 2018 #2 Opublikowano 23 Maja 2018 Cześć. Domyślam się, ze dla Ciebie ten glon to: ..."to ble fuj a już w takiej ilości to tragedia...", ale czy mógłbyś spojrzeć na niego jak na naturalne uzupełnienie dla skałek? PS Twoje akwarium dzięki zwartce skręconej ma swój klimat, choć pewnie nie wszystkim musi się to podobać. Pozdrawiam Rysiek.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się