Co to za choroba?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez yaro · Opublikowano
Argentyna Austria 2:0 Francja Irak 3:0 -
Przez yaro · Opublikowano
Urugwaj WZP 2:2 Nowa Zelandia Egipt 1:3 -
Przez yaro · Opublikowano
Hiszpania Arabia Saudyjska 4:0 Belgia Iran 0:0 -
Przez yaro · Opublikowano
Ekwador Curacao 0:0 Tunezja Japonia 0:4 -
Przez yaro · Opublikowano
Holandia Szwecja 5:1 Niemcy WKS 2:1 -
Przez yaro · Opublikowano
Jestem w Gruzji będą opóźnienia w ogłaszaniu -
Przez Andrzej Głuszyca · Opublikowano
@yaroJarku.. jak nasza klasyfikacja? -
Przez yaro · Opublikowano
Szkocja Maroko 0:1 Brazylia Haiti 3:0 Turcja Paragwaj 0:1 -
Przez hilux · Opublikowano
Rok później balans już prawie jest. Oprócz mbuny pływa pięć giętozębów, dwa indonezyjskie kraby matano odratowane od ziomka i przepiękny Dimidiochromis compressiceps, zakładam że samica, bo bardzo wolno rośnie i się nie wybarwia. Ryby nie chorują i w ogóle się nie tłuką, od półtora roku nie musiałem wyciągać trupka - pewnie jakiś był, ale sumy i kraby się nim zajęły, bo ja go nie widziałem. Maluchów nie przybywa w jakimś głupim tempie, raz na pół roku odławiam kilka dorosłych sztuk i odstawiam do zoologa, bo jest drogi, więc mała szansa że pójdą na zmarnowanie. -
Przez bluedrag · Opublikowano
Ok dzięki. Zaczne słabiej a potem zobaczę.
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się