maciusmacius84 Opublikowano 14 Kwietnia 2018 #1 Opublikowano 14 Kwietnia 2018 Witam posiadam akwarium 200 l standard 100x40x50 mam 12 saulosi dopiero jeden się wybarwial. Czy mogę dodać do nich parę sztuk majgano ?
egon44 Opublikowano 14 Kwietnia 2018 #2 Opublikowano 14 Kwietnia 2018 Witaj! Maingano odpada w tym litrażu,głównie z uwagi na jego temperament zachowania... Z mojej strony radzę odpuścić sobie ten gatunek w 200l zbiorniku... Sam mam taki sam zbiornik i szczerze z własnego doświadczenia najlepszym wyborem będzie obsada jednogatunkowa z saulosi w układzie wielosamcowym...Aby to zdało egzamin to podstawą jest gruzowisko aby słabsze osobniki lub inkubujące samice miały swoje kryjówki... Jeśli już chcesz dodać drugi gatunek to pomyśl o jednym z tych- Iodotropheus Sprengerae Labidochromis Chisumulae Labidochromis Perlmutt
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się