Skocz do zawartości

jakie zasady karmienia


policeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie pokarmów zamierzam zakupić kilka gatunków pokarmu w małych ilościach tak żeby się nie popsuł zgodnie z waszymi zaleceniami pokarmy to:HIKARI CICHLID EXCEL mini pelet, Hikari Cichlid Gold baby Spirulina Super Forte Tropical MALAWI no i z tego co wyczytałem zamierzam jeszcze dokupić SERA FLORA Sera GRANUGREEN a i jeszcze z mięsnych lawy wodzenia oczywiście również będe podawał kasze manne ryż odnośnie tych produktów proszę o jakiś instruktarz jak je przygotować dla pysiów.

Drugie moje pytanie to jaki schemat zastosować przy podawaniu tych pokarmów. chodzi mi o to że np. 2 dni daję malawi dwa Spirulina dwa dni HIKARI CICHLID EXCEL no i dwa itd. czy naprzykład wybrać jeden podstawowy ( tu również proszę o pomoc który pokarm ma być podstawowy) a resztą karmić... no właśnie w jaki sposób


acha i jeszcze jedno jak macie propozycje dodania jakiegoś pokarmu do tych co wymieniłem to bardzo proszę.


Rybki to Pseudotropheus Saulosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodal D-Alio, tak an przeczyszczenie, co do sposob przygotowania.

Granulaty WSZYSTKIE(wyjatek dainichi) moczyc w wodzie z akwarium az napecznieja, podawac w malych ilosciach 2-3-4 razy dziennie.

Co do schematu, mam tylko taki , ze raz na tydzien glodowka i raz na tydzien miecho, a tak to co reka poda. Mozesz codzinnie karmic czyms innym, mieszac pokarmy w ciagu dnia itp itd, jak Ci wygodniej. Wazne, ze dieta jest urozmaicona, dobra robota, tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie dla większego urozmaicenia czy mogę podawać również takie pokarmy jak sera san ichtio-wit tropicala i ovo-vit wegetabin A to ostatnie to tabletki do szyby przylepiane te pokarmy stosował bym jako dodatek urozmaicenie np. raz na trzy dni jeden z nich co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak skład jest następujący sera san


mączka rybna,mączka przeniczna,drożdże piwne, ca-kazeinian,mączka z gammarus,spirulina,mączka z alg morskich,olej rybny,pokrzywa,lucerna,szpinak i witaminy a,d,e,b,b2,c


vegaTabin A -

roślinne ekstrakty białkowe,soja drożdże,mączka z glonów,proteiny rybne i zwierzęce,spirulina,szpinak i pokrzywa,zboża,tłuszcze i oleje roślinne oraz ryby morskie produkty mleczne witaminy makro i mikroelementy


to składy tych dwóch pokarmów można je stosować czy raczej sobie je odpuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.