Skocz do zawartości

demasoni + saulosi w 112l


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez samiec saulosi wybarwia sie na niebiesko.

Moze zrób demasoni 1+3 i salousi 1+3.



no piękna porada... to że masz demasoni i yellow w 112-tce wcalę nie uwiarygadnia (z podpisu)... nie dość że skrajnie żywieniowo, to jeszcze w zamałym baniaku...


widziałem pogoń dwóch 5cm demasonów w akwa 120cm... goniły się tak długo, że okrążyły wszystkie skały dwukrotnie, aż wreszcie goniony dostał... w 112-tce - nie nie wyobrażam sobie - to są urodzeni wojownicy


i akwa niby tylko 2x mniejsze od mojego, a powierzchnia dna ile? 4x mniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka obsade i u mnie rzadzi samiec salousi.

demasoni sa troche mniejsze.


Napisz w jakim akwarium masz taką obsadę i czy jeszcze coś z tymi gatunkami pływa.

Samiec saulosi rządzi do czasu, poczekaj jak demasoni troszkę podrośnie.

Połączenie tych 2 gatunków jest bardzo błędne z kilku względów, samce saulosi i demasoni wykazują dużą agresję wewnątrz gatunkową, mają podobne ubarwienie, co będzie prowadziło do wiecznych walk między nimi, mają takie same upodobania jeśli chodzi o zajmowany rewir, co w dalszym ciągu będzie prowadziło do walk, w środowisku naturalnym też nie potrafiły ze sobą współżyć- jest fajny artykuł na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka obsade i u mnie rzadzi samiec salousi.

demasoni sa troche mniejsze.


A w podpisie masz Yelowki ?

To może Yelowki rządzą ?

A może masz codziennie inną obsadę ?

Bo ja tak, na powierzchni 34 cm na 27 cm mam raz Yelowki raz Demasoni, czasami Saulosi itp,



Jak mi się znudzi już ta tapeta na monitorze to wrzucam czasem nawet delfiny ale to już nie jest Malawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może 112 są demasony, saulosi i yellowki- to by było hardcorowo:)


Jeżeli tak to dołożył by jeszcze z 2-3 dorosłe karpie w ramach kontolowanego przerybienia:)


ps. uprasza się czytających ten post o doświadczeniu małym w porywach do mojego o broń Boże nie stosowanie takich praktych - to tylko żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ,widze ,ze przez moj brak odpowiedniego określenia wybuchła niezła gradka :) sesese...



...ale przynajmniej obsade mam juz ustalona :) o ile znów nie bedzie OK!


Samica Pseudotropheus saulosi - sztuk 6

+

Samiec Pseudotropheus saulosi - sztuk 2



...demasoni napisałem ,bo myśląc ,ze to poprostu samiec :oops: (niebieski w pasy) - sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.