Skocz do zawartości

LedDimmerPro V4 - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, L.A.J.O.N. napisał:

Rabat dla klubowiczów i posiadaczy starszych wersji sumuje się?

Wybacz RomanoLindano ze ja odpowiem koledze 

Tak sumuje się zamawiałem tydzień temu tylko napisz do Romka na PW żeby cię odznaczył u siebie jako klubowicza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jest tak jak napisał @marekmax77

Dodam tylko, że prace trwają i spodziewana data wysyłki złożonych zmówień od 14 stycznia. Nowe zamówienia (składane teraz) od mniej więcej 21 stycznia - może trochę wcześniej, zależy jak się wyrobię.

Program do obsługi sterownika będzie na Windows, Linuxa i Maca. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj się w sklepie i napisz mi PW tu na forum z adresem email na który się zarejestrowales, to dodam cię do grupy z rabatem. Potem będziesz mógł złożyć zamówienie, cena od razu będzie niższa a w koszyku możesz dodać rabat za posiadanie poprzedniej wersji sterownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ledy Cree XML2  oraz niebieskie xpe i czerwone xpe  czy tym urządzeniem to wysteruje ?  Pytanie może trochę za późno bo już kupiłem ;-). I jeszcze jedno pytanko czy tym czujnikiem temp. będę mógł sterować grzałką 300 W ?

 

Edytowane przez Damian780425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian780425Diody da się obsłużyć, nie wiem jak są teraz podłączone (jak regulowany jest prąd), więc ciężko coś więcej doradzić.

Co do możliwości obsługi grzałki, to będzie możliwość wysterowania kanału na podstawie wskazań zewnętrznego czujnika temperatury (grzanie lub chłodzenie). Do podłączenia grzałki trzeba zastosować przekaźnik, który można podłączyć z jednej strony do sterownika a z drugiej do grzałki. Można kupić przekaźniki na różne napięcia, typowy na 12V kosztuje poniżej 2 zł, albo gotowy moduł na płytce poniżej 20 zł.

Nie wiem czy zdążę oprogramować obsługę grzania/chłodzenia w pierwszej wersji. Jak nie zdążę, to będzie to jednej z pierwszych aktualizacji.

Edytowane przez RomanoLindano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie poczekam aż zaprogramujesz ;-).  Teraz ledy są sterowane z driverów  a ściemnianie jest na pwm ale lipnie to działa . Ściemnia się 1,5 godziny ale widać dopiero ostatnie 10 minut. Tak zwany zachód słońca mam rozwiązany w ten sposób , że  najpierw ściemniają się ledy białe i niepieskie ( czerwone świecą pełną mocą )  gdy wygasają białe to zmienia się barwa światła na czerwoną , następnie wygasza się czerwone.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RomanoLindano chodzi mi po głowie pomysł, żeby w jednym akwarium stosować sterowanie oświetleniem przy pomocy V3 i V4. Mam tutaj pytanie. Czy za pomocą oprogramowania teraz istniejącego, lub tego dedykowanego do V4 będzie można układać programy sterujące do tych dwóch sterowników ? Czy coś nie będzie się gryzło, że jak np połączę się z jednym sterownikiem V3 za pomocą komputera to potem nie będę mógł połączyć się z drugim sterownikiem V4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iquitos68V4 ma nową aplikację, zupełnie inną. Nie pogryzą się. V4 ma też możliwość nazwania sterownika, dzięki czemu w przypadku posiadania dwóch lub więcej będzie wiadomo z którym się łączysz. 

Sterowniki dziś do mnie dotarły, jutro poprawki i wysyłka pierwszej partii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.