Skocz do zawartości

Saulosarium Egona -100x40x50


egon44

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, egon44 napisał:

Tak on teraz się prezentuje na dzień dzisiejszy i mam nadzieję że on troszkę utemperuje samca alfa z którego ostatnio zrobił się agresorek :P 

Pewnie tak będzie bo zadziorny się robi ;)
Fajne masz to salusosarium Andrzej, gratuluję :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Deadi napisał:

Ja jeszcze trochę poczekam (tyle ile wytrzymam) i pozbywam się moich Johanni, które są albo samicowe albo jakieś pomieszane, bo jakoś dziwnie wyglądają i uderzam właśnie w Sauloski ze super źródła :)

Będzie to bardzo dobry wybór :) 

4 godziny temu, przemo-h napisał:

Ja nie wyobrażam sobie mojego baniaka bez tych ryb. Saulosy zawsze były i będą, chyba że z jakiegoś konkretnego powodu będę musiał je wydać dla dobra ogółu. Obserwacja tego gatunku sprawia ogromną przyjemność, w szczególności w układzie wielosamcowym. 

Wiesz jak zaczynałem przygodę z Malawi moją pierwszą obsadą był Labidochromis caeruleus ale...jak zobaczyłem saulosi to powiem szczerze że zakochałem się w tym gatunku i od tej pory darzę go ogromnym sentymentem aż po dzień dzisiejszy ;) 

4 godziny temu, przemo-h napisał:

@egon44 widzę, że układa się pomyślnie. Zapowiadają się już dwa ładne samce?. Życzę przynajmniej jeszcze jednego takiego huligana! 

Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony i zauważyłem że na 100% będą jeszcze dwa samce albo i więcej ;) 

20 minut temu, troad napisał:

Pewnie tak będzie bo zadziorny się robi ;)
Fajne masz to salusosarium Andrzej, gratuluję :) 

Oj też czuję że będzie z niego zadzior :) 

Dziękuję Adamie ;) 

6 godzin temu, marcin73m napisał:

Przy następnej zmianie baniaka przemyślę ten temat, jeśli zostanie mbuna, to kto wie..  ;)

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, egon44 napisał:

Można zauważyć ukryte samce na przedstawionym filmiku którego dedykuję specjalnie dla Gośki @rosa1986 :D;) 

Ps. @rosa1986 kurde chyba jednak zrezygnuje z zakupu tabletek przyklejanych do szyb(kojarzysz zapewne temat na FB:P)bo mam takie widoczki które uchwyciłem w czasie podmianki wody  :P:) 

Bardzo dziękuję za tą dedykację :D

Ryby wyglądają super :)

Dlatego też u mnie tło od prawie 2 lat jest nieczyszczone :P

Kurcze, te samce wyglądają naprawdę super. Szybkość tego dominanta jest po prostu porażająca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, rosa1986 napisał:

Dlatego też u mnie tło od prawie 2 lat jest nieczyszczone :P

Kurcze, te samce wyglądają naprawdę super. Szybkość tego dominanta jest po prostu porażająca.

Dziękuję tobie Gosiu oraz innym za miłe komentarze ;) 

Również nie zamierzam ingerować w czyszczenie tła :P 

I właśnie z takich powodów o których piszesz uwielbiam mbunę...Zawsze coś się dzieje w zbiorniku i jest na co popatrzeć :) 

18 minut temu, michal_j napisał:

tak samo szybko tańczy podczas tarła demasoni - jak motyl :)

rewelacyjne kupiłes te saulosi, świetna jakość :)

widziałes jakiej wielkości byłli rodzice u hodowcy ?

Bardzo dziękuję Michale ;)  

Tak widziałem na żywo rodziców w hodowli Darka.

Samce miały mniej więcej 7-8cm,a samice 6-7cm.

Dlatego brałem je w ciemno bo wiedziałem że to jest to patrząc na rodziców :) 

Szczerze to jestem bardzo zadowolony z zakupu...

Edytowane przez egon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda obecnie moje Sauloskarium ;) mam nadzieję, że nie odbierasz tego posta jako zaśmiecanie tematu, tylko poglądowo, moje ryby mają półtora roku z okładem i nie mam za bardzo jak zredukować samców, ale nie ma zgonów więc jest jak jest - niebiesko :) 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.