Skocz do zawartości

Cyganeczka i jej rybki w 650 litrach (200x50x65)


cyganeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Basia bardzo fajne masz Borlejki.
Mam wrażenie że ładniejsze niż moje, może to kwestia oświetlenia.
Jak już inni napisali ciesz się ich obserwacją.
Ja czekam aż u mnie zdominowany samiec w końcu się postawi "królowi". Miałem wrażenie że już do tego dochodzie ale nie.
Ten zdominowany jest nawet ciut masywniejszy niż alfa ale na jego widok kładzie płetwy po sobie i ucieka. Poza tym nie nie jest tak ładnie wybarwiony jak u Ciebie, a masz przecież młodsze niż moje :) 
Pod tym względem więc również masz dużo ciekawiej.
W takich walkach się nie zabijają więc delektuje się obserwacją ich naturalnych zachowań.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia bardzo fajne masz Borlejki.

Mam wrażenie że ładniejsze niż moje, może to kwestia oświetlenia.

Jak już inni napisali ciesz się ich obserwacją.

Ja czekam aż u mnie zdominowany samiec w końcu się postawi "królowi". Miałem wrażenie że już do tego dochodzie ale nie.

Ten zdominowany jest nawet ciut masywniejszy niż alfa ale na jego widok kładzie płetwy po sobie i ucieka. Poza tym nie nie jest tak ładnie wybarwiony jak u Ciebie, a masz przecież młodsze niż moje  

Pod tym względem więc również masz dużo ciekawiej.

W takich walkach się nie zabijają więc delektuje się obserwacją ich naturalnych zachowań.

Dziękuje za miłe słowa. Długo czekałam , aż reszta się wybarwi , te dwa są ładne trzeci jeszcze nie ma takich kolorków , a co dziwne bo tez największy ciałem

Mnie urzekły te pięknie postawione płetwy ! Piękne ! I pomyśleć , że kiedyś zachwycałam się Neonkami

Mi się wydaje , że Twoje ładniejsze bardziej czerwone, moje są czerwone tylko jak podpłynie bliżej światła ... i tak mnie czeka zmiana, Wiec i ogarnę i to

Mam 2 samiczki już z pełnymi buziami

Tak bym chciała , aby się udało. Dodałam już więcej kamieni i wcześniej dodałam korzenie, z aranżacją właściwą czekam na nowy zbiornik. Nie chcesz tła zrobić ? Albo chociaż Stefanow fajne określenie kolegi

 

Przy okazji. Nie wiem czy to samiec czy samica? Gania wszystkich ! Rzuć okiem proszę 9b64bde6853449fd77261802e24261f8.jpg33120fafecf28bd0372f69a7a23dcea9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, cyganeczka napisał:

Mam 2 samiczki już z pełnymi buziami emoji3.png Tak bym chciała , aby się udało.

Raczej nie liczyłbym na to, tym bardziej że to pierwszy raz jak rozumiem. 
Młodym brak jeszcze wytrwałości, a i obronić narybku nie zdołają, zwłaszcza w ogólnym.

31 minut temu, cyganeczka napisał:

Nie chcesz tła zrobić ? Albo chociaż Stefanow emoji12.png fajne określenie kolegi emoji6.png

Raczej nie ;), ale może sama spróbujesz. Męża poproś o pomoc ;). Na pewno dasz radę ;) 

33 minuty temu, cyganeczka napisał:

Przy okazji. Nie wiem czy to samiec czy samica? Gania wszystkich ! Rzuć okiem proszę 

Może być samiec, bo samica musi byc stalowo szara. Wygląda jak typowa samica, ale tak jakby trochę przód już podbarwiony.
Ciężko stwierdzić bo na zdjeciu to kolory mogą być nieco przekłamane.
Pewnie okaże się wkrótce ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.