pozner Opublikowano 15 Października 2017 #21 Opublikowano 15 Października 2017 Aranż bardzo ładny, ale jak dla mnie, to za mało kamieni. Cały efekt robi tło i moduły, ale jak się je wytnie, to z przodu , na piachu, kamieni jak na lekarstwo. 1
przemo-h Opublikowano 15 Października 2017 Autor #22 Opublikowano 15 Października 2017 1 minutę temu, pozner napisał: Moim zdaniem ocenianie światła bez wody nie ma sensu. Inna sprawa to to, że zdjęcie też trochę przekłamuje. Zalej wodą i wtedy zrób fotkę. Dokładnie tak jest. Tą lampę mam od dwóch lat i zawsze była tak ustawiona, jak na pierwszym zdjęciu. Ryby wyglądały, jak powinny wraz z dekoeacją. Teraz wody zabrakło, doszła świerza dekoracja i trochę przekłamało.
troad Opublikowano 15 Października 2017 #23 Opublikowano 15 Października 2017 (edytowane) Dołączam się do się do pochwał Aranżacja super! Gratulacje. A propos tego że lampa krótka. To że boki zbiornika są mroczne to ma swój urok a poza tym jeśli cyrkulatory nie będą zasłonięte to może właśnie dobrze ich światłem zbytnio nie eksponować. Obserwuje temat i czekam na dalszy rozwój wydarzeń Edytowane 15 Października 2017 przez troad 1
przemo-h Opublikowano 15 Października 2017 Autor #24 Opublikowano 15 Października 2017 3 minuty temu, pozner napisał: Aranż bardzo ładny, ale jak dla mnie, to za mało kamieni. Cały efekt robi tło i moduły, ale jak się je wytnie, to z przodu , na piachu, kamieni jak na lekarstwo. Też mam takie wrażenie. Jeszcze trochę kombinuję przed zalaniem. Jutro dołączę ostateczną fotkę.
makok Opublikowano 15 Października 2017 #25 Opublikowano 15 Października 2017 ładne toto, gdyby nie ta lampa ale degustibus non desputantum est 1
Robson79 Opublikowano 15 Października 2017 #26 Opublikowano 15 Października 2017 Bardzo ładnie się to prezentuje... Czekam na efekt końcowy... ? 1
przemo-h Opublikowano 16 Października 2017 Autor #27 Opublikowano 16 Października 2017 Dołożyłem dwa kamole. Następny update z nowym światłem i po zalaniu. 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 16 Października 2017 #28 Opublikowano 16 Października 2017 ..też bardzo fajnie. i te cienie z boku swoje robią. Super!
milanista Opublikowano 19 Października 2017 #29 Opublikowano 19 Października 2017 (edytowane) przemo-h świetna aranżacja i super baniaczek,pogratulować :)Ciekawość mi nakazuje spytać Cię z jakich materiałów zrobiłeś tło i jak długa jest ta lampa?Pod akwarium 150-180cm była by dobra?Miałem kupić akwarium z pokrywą ale patrząc na Twój baniak zmieniłem zdanie! Edytowane 19 Października 2017 przez milanista 1
eazeo83 Opublikowano 19 Października 2017 #30 Opublikowano 19 Października 2017 Przemo graty! Jest piknie 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się