deccorativo Opublikowano 11 Października 2017 #11 Opublikowano 11 Października 2017 Cały czas wiemy już że ta belka Juwela - odpadła w przedbiegach i cały czas cię namawiam żebyś napisał swoje chciejstwa jakie to światełko ma być i tylko wg twojego gustu. Ty albo nie chcesz albo pytasz nas o nasze gusta. Godzinę temu, milanista napisał: Jak bym wiedział jak wygląda akwarium oświetlone tylko w środku to bym nie pytał Tak wygląda akwarium oświetlone tylko w środku i w naturze wygląda jeszcze lepiej. Może to zdjęcie cię sprowokuje do określenia założeń na "oświetlenie DIY milanisty. " No puść wreszcie wodze swojej wyobrażni i napisz co byś chciał a my napiszemy co i jak jest realne do spełnienia marzeń. PS to jest oświetlenie rozproszone na 3 taśmach led RGB + 2 taśmach led białych SMD 7020 9000K wewnątrz pokrywy z cienkiego poliwęglanu komorowego jako pokrywa - i pozwala bardzo równomiernie i bardzo silnie oświetlić akwarium dowolną barwą światła - nawet taką burdelową.
milanista Opublikowano 11 Października 2017 Autor #12 Opublikowano 11 Października 2017 Pokombinuje w domu i zobacze jaka będzie różnica.Najwarzniejsze że wiem już jak się do tego zabrać.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się