Skocz do zawartości

Nowe życie u MatiKa (120x50x50)


MatiK

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MatiK napisał:

Szukał szukał i wyszukał, brawo! :D 

Nic specjalnego. Przejrzałem cennik Tan Mal, wybrałem te w okolicach 40 zł. i padło na nią??

10 minut temu, MatiK napisał:

Aulonocara Stuartgranti Gallireya Reef, handlowo (tfu) nazywana również Maulana ;) 

A to ciekawe, bo obydwie są dostępne w Tan Mal? Maulana z dopiskiem "spec." Obydwie tej samej wielkości i w tej samej cenie. Jak komuś nie podoba się jedna nazwa to kupuje pod tą drugą?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherlocku... :P 

Cóż, nawet nie zwróciłem uwagi na tego dubla, ale to świadczy tylko o typowych błędach „kopiuj-wklej”...

Niemniej nie jest dla mnie zbyt istotne, dlaczego tak mają ;) 

Po konkursie, teraz czekajcie na fotki wybarwiającego się samca, pewnie z pół roku to zajmie bo ryby są malutkie jak widać na zdjęciach zresztą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.12.2017 o 19:37, pozner napisał:

Swoją drogą to bardzo ładna odmiana.

Zgadza się, tutaj muszę uderzyć się w pierś bo gdzieś tam kiedyś "krzyczałem", że nie podobają mi się Aulonocary :P 

Ryba poza tym, że jest bardzo ładna, to jeszcze mają naprawdę fajne zachowania. Maluchy nie unikają skał i chętnie w nich pływają niczym Mbuna szukając między kamieniami smakołyków, bardzo ciekawe też jest jak "wiszą" nieruchomo tuż nad piachem i co jakiś czas zanurzają się po świderki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MatiK napisał:

bardzo ciekawe też jest jak "wiszą" nieruchomo tuż nad piachem i co jakiś czas zanurzają się po świderki :)

Tu się odzywają ich sensory. To charakteryzuje Aulonocary. Tak zdobywają pokarm. Na jednym z filmów z jeziora też to świetnie jest pokazane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.