Gizmo_23 Opublikowano 5 Lipca 2017 #1 Opublikowano 5 Lipca 2017 (edytowane) Witam wszystkich! Zakupiłem już spory czas temu ten sterownik Conrad MS-35 ,profil 160mm i diody RGB 10Wx4szt + 1biała i trochę to wszystko czekało zanim wreszcie skleciłem z tego lampę do mojej 130 tki. Wszystko działa pomijając fakt ,że z elektryką ,czy elektroniką raczej jestem na bakier i po raz 1 w życiu lutowałem ,ale na szczęście poprawnie. Zainstalowałem oprogramowanie na lapku i na tym koniec... Czy ktoś ma podobny układ i może mi pomóc? Potrzebuję programu całodobowego do tego sterownika no i porady jak go wgrać w sterowniku .Wcześniejsze linki jakie tutaj znalazłem już nie są aktualne ,więc może ktoś z Was tu jeszcze ma w tym temacie praktyczne doświadczenie. Kolega Deccorativo pisał ,że programowanie tego sterownika jest dziecinnie proste no może i jest dla dj-ja ,ale nie dla mnie nie siedzę w takich tematach i bez instrukcji tego co się zna na pierwszy raz znając siebie wolę się nie irytować...co by nie uszkodzić przypadkowo czegoś. Edytowane 7 Lipca 2017 przez Gizmo_23
Gizmo_23 Opublikowano 11 Lipca 2017 Autor #2 Opublikowano 11 Lipca 2017 Naprawdę nikt z forumowiczów nie posiada takiego sterownika? A może posiadał go ktoś i ma zapisany program gdzieś na kompie?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się