WnukBogdana Opublikowano 21 Czerwca 2017 #1 Opublikowano 21 Czerwca 2017 Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Mam na imię Dawid, mam 24 lata i właśnie rozpoczynam przygodę z Malawi. Chciałbym pokazać i troszkę opisać mój baniaczek który kupiłem w okazyjnej cenie razem z szafką. Mam nadzieje że, dzięki waszym radą poje pyski będą czuły się wyśmienicie Zbiornik - 120x45x50 Cena z szafką 300zł Filtracja - Biologia Kubełek HW-302 Mechanik Aquael Turbo200 Skimmer - AquaNova, koszt 25zł jak na taką cene daję rade Podłoże - Pisaek kwarcowy 40kg Kamienie - Jakiś łupek, nie znam konkretnej nazwy 50kg Oświetlenie - 2x naświetlacze ledowe 10w jeden Obsada : 6x Pysczaky yellow 6x Pysczaki rdzawe 6x Pyszczaki Maingano Przepraszam za słabą jakość zdjęć Niestety nie podam parametrów wody ponieważ, zostaną zakupione w przyszłym tygodniu testy.ZAPRASZAM DO OPINII I PORAD ! POZDRAWIAM !
egon44 Opublikowano 22 Czerwca 2017 #2 Opublikowano 22 Czerwca 2017 Witaj Dawidzie! Bardzo fajny przyjemny zbiornik w mrocznym klimacie Widać że przyłożyłeś się do postawienia swojego kawałka natury i za to masz duży + odemnie Ps.Jedynie do czego mógłbym się doczepić to zmienił bym parę kamoli(tych płaskich cegłówek ) na takie w kształcie brył ale ogólnie tak jak pisałem jest spoko... 1
kamila_greta Opublikowano 27 Czerwca 2017 #3 Opublikowano 27 Czerwca 2017 Hello! Miło, że dołączasz do pozytywnie zakręconych Witamy w rybim świecie 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się